Храмове свято в церкві Святого Юрія Переможця в Ярдвілі

Храмове свято в церкві Святого Юрія Переможця в Ярдвілі

Щовесни, коли природа одягає свої найкращі шати, церква Святого Юрія Переможця в Ярдвілі відзначає Храмове свято. Мелодія свята розлилася по великій залі, зазирнула у класи школи, розклала останні акорди дивовижно-чудовими букетами на обідніх столах.

За традицією багатьох років до парафії на свято завітав Митрополит Антоній з двома дияконами i семінаристами. Гостей зустрічали парафіяни, і діти встелили квітами дорогу Владиці. На порозі церкви високоповажних осіб зустрів Голова Парафiяльнoï Управи п. Григорій Штандер. У притворі Митрополита Антoнiя вітав настоятель парафії протоієрей о. Петро Левко. Розпочалася Свята Літургія. Після церковної служби Митрополит привітав присутніх з Храмовим святом. Потім віруючі сфотографувалися з Владикою.

У церковній залі парафіян і гостей чекав смачний oбiд. Після спільної молитви гостей частували стравами. Владика вручив квіти і висловив подяку всім, хто брав участь у підготовці свята. От. Петро також подякував всiм за працю на благо парафії і повідомив про задум встановити на церковному подвір’ї пам’ятний знак будівничим церкви.

Звеселити присутніх на сцену вийшли учні Школи Українознавства при церкві. Учні, вчителі та батьки повели глядачів у забутий світ весняних обрядових пісень. Весна і свято Матері запанували над світом. Діти привітали матерів і подякували їм за безмежну любов. Знайомі з дитинства пісні і вірші, букети тюльпанів і дитячі усмішки викликали сльози радості у схвильованих матерів. На зміну мелодійним ніжним веснянкам вихором закружляли в танці діти з ансамблю, який працює при церкві. Їхні енергійні українські танці заслужено підтримав зал аплодисментами.

Кожен, хто дивився на запальні танці дітей, слухав весняних пісень школярів, поцінував відмінну українську кухню, розумів, що життя в парафії є повне і злагоджене, як і її майбутнє. З цим почуттям приємно жити, за це треба молитися.

Фoтoграфiï – Юрiя Нiкoлюкiна
Написала Наталiя Рoманюк

Pictures

Patron Feast Day 2017 - 05/07/2017

(38 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873