Храмове свято в церкві Святого Юрія Переможця в Ярдвілі

Храмове свято в церкві Святого Юрія Переможця в Ярдвілі

Щовесни, коли природа одягає свої найкращі шати, церква Святого Юрія Переможця в Ярдвілі відзначає Храмове свято. Мелодія свята розлилася по великій залі, зазирнула у класи школи, розклала останні акорди дивовижно-чудовими букетами на обідніх столах.

За традицією багатьох років до парафії на свято завітав Митрополит Антоній з двома дияконами i семінаристами. Гостей зустрічали парафіяни, і діти встелили квітами дорогу Владиці. На порозі церкви високоповажних осіб зустрів Голова Парафiяльнoï Управи п. Григорій Штандер. У притворі Митрополита Антoнiя вітав настоятель парафії протоієрей о. Петро Левко. Розпочалася Свята Літургія. Після церковної служби Митрополит привітав присутніх з Храмовим святом. Потім віруючі сфотографувалися з Владикою.

У церковній залі парафіян і гостей чекав смачний oбiд. Після спільної молитви гостей частували стравами. Владика вручив квіти і висловив подяку всім, хто брав участь у підготовці свята. От. Петро також подякував всiм за працю на благо парафії і повідомив про задум встановити на церковному подвір’ї пам’ятний знак будівничим церкви.

Звеселити присутніх на сцену вийшли учні Школи Українознавства при церкві. Учні, вчителі та батьки повели глядачів у забутий світ весняних обрядових пісень. Весна і свято Матері запанували над світом. Діти привітали матерів і подякували їм за безмежну любов. Знайомі з дитинства пісні і вірші, букети тюльпанів і дитячі усмішки викликали сльози радості у схвильованих матерів. На зміну мелодійним ніжним веснянкам вихором закружляли в танці діти з ансамблю, який працює при церкві. Їхні енергійні українські танці заслужено підтримав зал аплодисментами.

Кожен, хто дивився на запальні танці дітей, слухав весняних пісень школярів, поцінував відмінну українську кухню, розумів, що життя в парафії є повне і злагоджене, як і її майбутнє. З цим почуттям приємно жити, за це треба молитися.

Фoтoграфiï – Юрiя Нiкoлюкiна
Написала Наталiя Рoманюк

Pictures

Patron Feast Day 2017 - 05/07/2017

(38 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
Prayer Books
image
Calendar 2021
image
Prayer Book

  

Recent Galleries

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873