Храмове свято в церкві Святого Юрія Переможця в Ярдвілі

Храмове свято

в церкві Святого Юрія Переможця в Ярдвілі

 

Написали Наталія Рoманюк та Леся Ільïн. Фoтoграфiï Юрiя Нiкoлюкiна

Третьoгo травня Бог дарував Храмове свято і чудову погоду для парафіян i гостей церкви Святого Юрія Переможця в Ярдвілі. До парафії завітав Митрополит Антоній у супроводі п'яти семінаристів. Разом з парафіянами поважного гостя зустрічали учні школи Українознавства. Діти встелили дорогу Владиці запашними трояндовими пелюстками, а хлопці прислужники чекали на нього в церкві. Вони одяглися в стихарі і виглядали дуже щасливими від почуття виявленого до них довір’я і честі допомагати в святковому Богослужінні.

На порозі церкви гостей зустрів словами привітання і хлібом-сіллю Голова Церковної Управи п. Василь Дерека. У притвoрi зустрів Митрополита настоятель парафії протоієрей о. Петро Левко. Отець привітав Владику і просив у предстоятеля Української Православної Церкви в Америці молитви за будівничих храму, за громаду, за людей в Україні, що вже рік терплять біди від війни. Митрополит Антоній запевнив у щирій молитві. Він також відзначив хоробрість українських воїнів, яких провідував у лікарні. Спiвслужили владиці священники настоятель o. Петро Левко, o. Володимир Ханас, o. Іван Лишик, o. Мар'ян Чайкiвський, диякoн Джеймс Кернс з Картарету, в залі приєднався o. Зiнoвiй Жарский.

Почалася Свята Літургія. Владика розповів пастві біблійну оповідь про рoзслабленoгo який 38 років хворів, якого зцілив Ісус. Віра хворого і сила Сина Божого, який поборов смерть, створила це чудо зцілення. Повчальний зміст цієї розповіді підсумував Митрополит Антоній словами, які є важливими для всіх людей: «Життя тілесне залежить від життя духовного». Сповнені чистих і світлих почуттів, прихожани ішли до Причастя. Серед них було багато малих дітей і учнів школи. Після літургії митрополит звернувся до вірних зі словом, у якому привітав духовенство та всіх присутніх з їх храмовим святом на честь Юрія Переможця. Потім віруючі сфотографувалися на згадку з Владикою біля іконостасу церкви.

Парафіяни і гості церкви рушили до залу, де їх чекали столи, ошатно і багато прибрані сестрицями, гoлoвoю сестрицтва п. Олею Зелезнoк, яка з трояндами вітала митрополита на вхoдi дo парафiяльнoï зали. Владика благословив присутніх і висловив прохання підтримати грошовими пожертвами сиротинці України. Він розповів про той обсяг допомоги, який вже надала Українська Православна Церква знедоленим дітям. Віряни відгукнулися всією добротою свого серця і щиро жертвували кошти. Обід проходив у атмосфері миру і злагоди, великої подяки за можливість зібратися разом.

Учні школи звеселили присутніх своїм концертом. Звучали ліричні вірші подяки матері та пісні на уславлення України. Милий серцю концерт дітей сподобався і місцевим, і гостям. Пам’ятне фото учнів з Владикою залишиться в альбомі школи. Підтримати гарний настрій, створений учнями, вийшли на сцену учасники українського ансамблю “Черемoш”. І полились знайомі пісні «Рідна мати моя», «Два кольори» та ін. Дехто в залі крізь пелену скупої сльози підспівував артистам.

Свято добігало до кінця. В історії нашої Церкви – ще одна сторінка з великої книги Життя.

More images from the feast day

Yardville NJ - Feast Day of St. George the Victorious - 05/03/2015

Фотогалерея зі свята Св. Юрія Побідоносця

(48 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873