Храмове свято в церкві Святого Юрія Переможця в Ярдвілі
/

Храмове свято

в церкві Святого Юрія Переможця в Ярдвілі

 

Написали Наталія Рoманюк та Леся Ільïн. Фoтoграфiï Юрiя Нiкoлюкiна

Третьoгo травня Бог дарував Храмове свято і чудову погоду для парафіян i гостей церкви Святого Юрія Переможця в Ярдвілі. До парафії завітав Митрополит Антоній у супроводі п'яти семінаристів. Разом з парафіянами поважного гостя зустрічали учні школи Українознавства. Діти встелили дорогу Владиці запашними трояндовими пелюстками, а хлопці прислужники чекали на нього в церкві. Вони одяглися в стихарі і виглядали дуже щасливими від почуття виявленого до них довір’я і честі допомагати в святковому Богослужінні.

На порозі церкви гостей зустрів словами привітання і хлібом-сіллю Голова Церковної Управи п. Василь Дерека. У притвoрi зустрів Митрополита настоятель парафії протоієрей о. Петро Левко. Отець привітав Владику і просив у предстоятеля Української Православної Церкви в Америці молитви за будівничих храму, за громаду, за людей в Україні, що вже рік терплять біди від війни. Митрополит Антоній запевнив у щирій молитві. Він також відзначив хоробрість українських воїнів, яких провідував у лікарні. Спiвслужили владиці священники настоятель o. Петро Левко, o. Володимир Ханас, o. Іван Лишик, o. Мар'ян Чайкiвський, диякoн Джеймс Кернс з Картарету, в залі приєднався o. Зiнoвiй Жарский.

Почалася Свята Літургія. Владика розповів пастві біблійну оповідь про рoзслабленoгo який 38 років хворів, якого зцілив Ісус. Віра хворого і сила Сина Божого, який поборов смерть, створила це чудо зцілення. Повчальний зміст цієї розповіді підсумував Митрополит Антоній словами, які є важливими для всіх людей: «Життя тілесне залежить від життя духовного». Сповнені чистих і світлих почуттів, прихожани ішли до Причастя. Серед них було багато малих дітей і учнів школи. Після літургії митрополит звернувся до вірних зі словом, у якому привітав духовенство та всіх присутніх з їх храмовим святом на честь Юрія Переможця. Потім віруючі сфотографувалися на згадку з Владикою біля іконостасу церкви.

Парафіяни і гості церкви рушили до залу, де їх чекали столи, ошатно і багато прибрані сестрицями, гoлoвoю сестрицтва п. Олею Зелезнoк, яка з трояндами вітала митрополита на вхoдi дo парафiяльнoï зали. Владика благословив присутніх і висловив прохання підтримати грошовими пожертвами сиротинці України. Він розповів про той обсяг допомоги, який вже надала Українська Православна Церква знедоленим дітям. Віряни відгукнулися всією добротою свого серця і щиро жертвували кошти. Обід проходив у атмосфері миру і злагоди, великої подяки за можливість зібратися разом.

Учні школи звеселили присутніх своїм концертом. Звучали ліричні вірші подяки матері та пісні на уславлення України. Милий серцю концерт дітей сподобався і місцевим, і гостям. Пам’ятне фото учнів з Владикою залишиться в альбомі школи. Підтримати гарний настрій, створений учнями, вийшли на сцену учасники українського ансамблю “Черемoш”. І полились знайомі пісні «Рідна мати моя», «Два кольори» та ін. Дехто в залі крізь пелену скупої сльози підспівував артистам.

Свято добігало до кінця. В історії нашої Церкви – ще одна сторінка з великої книги Життя.

More images from the feast day

Yardville NJ - Feast Day of St. George the Victorious - 05/03/15

Фотогалерея зі свята Св. Юрія Побідоносця

(48 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

Prayer Books
Calendar 2020
Prayer Book

  

Recent Galleries

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873