Єпископ Даниїл відвідав місійну громаду Св. Тройці, міста Сіетл - Bishop Daniel Visits the Ukrainian Orthodox Community in Seattle, WA
Bishop Daniel Visits Seattle, WA

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA

CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS

PRESS RELEASE

 

Єпископ Даниїл відвідав місійну громаду Св. Тройці, міста Сіетл

 

Минулих вихідних, в суботу 25 та неділю 26 квітня, Його Преосвященство, Єпископ Даниїл виконуючи свій Архіпастирський обов’язок відвідав місійну громаду Св. Тройці, міста Сіетл, штат Вашингтон, яку від доручив в опіку отцю Андрію Матлак. Візит Архієрея завжди є радісною подією для громади. В цьому випадку радість була подвійною, як для громади так і для сім’ї отця Андрія: для отця Андрія та добродійки Надії – тому, що сам Владика приїхав щоб Охрестити та Миропомазати їхню новонароджену донечку Єлизавету; для парафіян – тому, що вони мали можливість помолитися та поспілкуватися з Владикою на протязі двох днів і тому, що їхня громада поповнилася ще однією Православною Християнкою (Новохрещеною Єлизаветою). В суботу, під час Святих Таїнств Хрещення та Миропомазання, приємно було побачити церкву заповнену людьми, що свідчить про те, що для цієї громади церковне життя означає щось більше, ніж просто прийти до храму в неділю вранці на дві години. Новонароджена Єлизавета охрестилася в Христа і зодягнулася в одежу спасіння з смиренням та покорою не заплакавши навіть одного разу. Після Хрещення, в знак подяки за невтомну працю отця Андрія та його сім’ї на добро парафії, Сестрицтво Св. Анни зготувало святковий обід. На цю важливу подію в житті отця-настоятеля та його сім’ї також прибули його брати-священнослужителі о. Володимир Зінчишин з парафії св. Івана Хрестителя, міста Портленд, штат Орегон та о. Василь Пасакас з парафії Різдва Пресвятої Богородиці, міста Саут Плеінфілд, Нью-Джерсі. Останній став хресним батьком для Єлизавети.

В неділю ранком, при вході до храму, вівтарні прислужники та хлопчики і дівчатка, яких зорганізувала пані Ірина Пилиповець, в національних вишивках віршиками та квітами зустрічали Владику Даниїла. За ними, з короваєм надзвичайної краси та розміру, вітали Владику Голова Парафіяльної Управи Марія Гринів та Голова Сестрицтва Галина Микитюк. Останнім зустрічав Єпископа настоятель храму отець Андрій. У відповідь на таку зустріч Його Преосвященство привітав усіх, а особливо жінок, з Неділею Жон Мироносиць і закликав до спільної молитви. Під час Божественної  Літургії Владика Даниїл у співслужінні з рукоположеними ним отцями Андрієм (Матлак) та Василем (Пасакас) молився не тільки за засновників парафії, усіх присутніх та їхніх родичів, а й за жертв землетрусу в Непалі, невинно вбитих християн в Сирій, Єгипті, Ємені, жертв війни на Сході України та жертв Чорнобильської катастрофи, яка сталася 29 років тому.

Темою проповіді Преосвященнішого Владики Даниїла була “відвага” та “сміливість”, яку мали Жінки Мироносиці, Йосиф з Аремафеї, святі мученики та багато інших. У світі ніколи не було, не є і не буде легко. Тому, навіть для того, щоб прожити один день необхідна сміливість та відвагащоб сказати ТАК чи НІ. Тільки присутність Христа в нашому житті може зробити нас сміливими, як написано в псалмі 27:1 “Господь моя сила і спасіння моє. Кого мені боятись?”

Після Літургії усім людям було роздано оранжеві стрічки – всесвітній колір солідарності та свічки, які Владика попросив усіх запалити та разом перед іконою Чорнобильського Спаса, яку він привіз з собою, відслужити Заупокійне Богослужіння з нагоди 29 річниці Чорнобильської Ядерної катастрофи.

Занісши до Бога молитви за усіх і за все, Преосвященний Владика з отцями та усіма вірними перейшли з церкви до залу на святковий обід приготовлений умілими руками Сестрицтва Св. Анни.

Bishop Daniel Visits Seattle, WA

Bishop Daniel Visits Seattle, WA - 04/27/2015

Photos by Dobrodijka Oksana Pasakas

(20 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873