Храмове свято в парафії Покрови Пресвятої Богородиці м. Рочестер
Parish Feast Day in Rochester, NY

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

Храмове свято в парафії Покрови Пресвятої Богородиці м. Рочестер
Parish Feast Day at Protection of the Mother of God Parish in Rochester, NY

В неділю, 27 жовтня, 2013 завітало Свято Покрови і в парафію Покрови Пресвятої Богородиці м. Рочестер. З нагоди храмового свята і на запрошення настоятеля храму протоієрея Ігора Креховецького і Парафіяльної Управи з візитом до парафії прибули Митрополит УПЦ США Високопреосвященніший Владика Антоній і Голова Консисторії Преосвященніший Владика Даниїл з семiнаристами, а також священики Деканату протоієрей Юрій Касьянов, настоятель Церкви Святої Трійці з м. Чіктовага і ієрей Борислав Кронер, настоятель Церкви Святого Євангелиста Луки м. Варнерс.   

Святкування храмового свята розпочалося Вечірнею з Літією днем раніше, у суботу, яку очолив Високопреосвященніший Митрополит Антоній. Після Вечірні сестрицтво запросило духовенство, хор і всіх вірних на вечерю до парафіяльної залі. 

А вранці, в неділю, Владик при вході зустрічали діти з квітами, Голова Парафіяльної Управи Володимир Сухенко, Голова Сестрицтва Зіна Джус-Дібол, настоятель храму  о. Ігор з священиками деканату протоієреєм Юрієм Касьянов та ієреєм Бориславом Кронер. За українським звичаєм Владикам було вручено хліб з сіллю і квіти, а в  привітаннях всі побажали їм служити Українській Православній Церкві США багато, багато років у доброму здоров’ї і на славу Божу. Святу Літургію прикрасив чудовий духовний спів парафіяльного хору. Багато людей були присутні на Божественній Літургії. Вірні разом з духовенством перебували у молитовному єднанні, просячи у Пречистої Богородиці заступництва перед Богом.

Під час Святої Літургії Високопреосвященніший Владика Антоній виголосив духовну науку, в якій пояснив, що кожний православний християнин своїми справами, своїми добрими ділами і всім своїм життям повинен свідчити про святу Православну віру. Після Святої Літургії Владики привітали всіх вірних з храмовим святом, а також побажали всім здоров’я, щастя та Божого благословення. Також привітали і настоятеля храму та й побажали йому великої праці в духовному житті парафії, сприяти розвитку Церкви, вести паству до Бога та засівати слово Боже у серця вірних.

Богослужбова частина свята завершилась урочистим многоліттям, а також Владика Антоній вручив Почесні Грамоти за велику працю на благо Української Православної Церкви США - Голові Парафіяльної Управи п. Володимиру Сухенку, Сестрицтву парафії Покрови Пресвятої Богородиці (Голова Сестрицтва п. Зіна Джус-Дібол), старості п. Олексію Дига, Церковному Хорові і його диригентові п. Галині Сохань-Гридлі.

Духовенство і віряни, наповнившись благодаттю Божою, перейшли до парафіяльного залу, де на них чекав бенкет і концертна програма, яку підготували діти парафії і дівочий ансамбль “Mальви.” Програму бенкету в двох мовах вела Лідія Джус, яка на цьогорічному Соборі нашої Церкви була обрана до Митрополичої Ради. На бенкеті всім присутнім свою духовну настанову виголосив Преосвященніший Владика Даниїл. Також з короткою промовою виступили о. Юрій Касьянов і о. Борислав Кронер. На закінчення свята настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці о. Ігор Креховецький подякував архієреям і священикам за спільну молитву, а також усім своїм парафіянам і гостям, які своєю присутністю прикрасили храмове свято. А також подякував Парафіяльній Управі, Братству, Сестрицтву, Церковному хорові і всім, хто вклав свою працю в храмове свято. Храмове свято завершилось молитвою і благословенням владик.

Parish Feast Day in Rochester, NY!

Parish Feast Day in Rochester, NY! - 10/27/2013

(26 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873