Xрамове свято в парафії Пресвятої Трійці мiста Сіетла, BA!

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

Xрамове свято в  парафії Пресвятої Трійці мiста Сіетла, BA!
Parish Feast Day at Holy Trinity Ukrainian Orthodox Parish in Seattle, WA!

22-24 жовтня цього року місійна парафія Пресвятої Трійці м.Сіетла приймала почесного гостя - Його Преосвященство Єпископа Даниїла.

Це третя зустріч парафіян з владикою, але перша для о.Ігоря Бобака, який рік тому був призначений настоятелем парафії. Під час бесід з членами управи-парафіянами, Владика обговорював різні питання з життя парафії, радів нашим невеличким успіхам, давав поради у вирішені окремих проблем, висловлював свої думки щодо теперішнього стану церкви.

24 жовтня, в неділю, парафіяни зустріли Владику традиційно хлібом-сіллю, квітами та привітальними словами. Відповіддю була щира подяка Преосвященнійшого - церковній громаді за тепле привітання. Настоятель парафії о. Ігор зустрів Владику з привітальним словом і проханням про молитву та за Архиєрейським благословенням. Владика Даниїл відслужив Архиєрейську Літургію. Його Преосвященству співслужили: о. Ігор Бобак-настоятель, о.Іван Петрущак із сусідньої парафії м. Портланд, Орегон, який прибув разом з сімєю та парафіянами та протодиякон о. Олег Малетич із Саут Баунд Брук, Ню Джерсі.

Владика виголосив надихаючу проповідь, яка запала в душі та серця присутніх. По закінчені літургії було виголошено многоліття. Опісля гості та всі парафіяни були запрошені до церковного залу, який був дуже гарно прибраний. Церковна громада приготувала особливо смачний обід, всі присутні подивились невеликий концерт хору, окремих солістів, але основними артистами були діти, які з задоволенням і радістю фотографувались з Преосвященнійшим владикою. Всі присутні одержали з рук владики Архиєрейське благословення і невеличкі подарунки - ікони Почаївської Божої Матері.

На цьому закінчився візит Архиєрея в одну з нових парафій, якою є Церква Пресвятої Трійці м. Сіетел. Задумуючись над словами Владики, ми і надалі будемо старатись спрямовувати наші зусилля на поліпшення нашої духовності і зичимо Його Пресвященству і всій громаді: Все, що краще в серці маєм Від душі ми Вам бажаєм! Хай Боже Слово з Ваших уст лунає, Хай Бог в житті нас всіх благословляє! 

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873