Храмове Свято церкви Святого Юрія Переможця в Ярдвілі, Н.Дж!

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

Храмове Свято церкви Святого Юрія Переможця в Ярдвілі, Н.Дж!
Олександра Ілін

«Дорогий Владико наш,
Хто Дім Господній оберігає,
Нехай Отець Небесний ласки і добра,
Завжди і всюди Вас супровождає.»

Такими словами подяки і вдячності лунало в дитячих голосах цього травневого дня, коли наш Владика Антоній очолив Храмове Свято церкви Святого Юрія Переможця в Ярдвілі, Н.Дж.

Безмірну радість цього дня розкинув ранок, коли учні нашої Школи Українознавства зустрічали Владику Антонія з теплотою та повагою, що відзеркалювалось на їхніх дитячих обличчях. З щасливим блиском оченят та старанністю, встеляли дорогу пелюстками квітів при церемонії зустрічі Владики – бо така лягла довіра на наших наймолодших діточок.

На порозі нашої церкви, з короваєм на вишитому рушнику, Владику вітав Голова Парафіяльної Управи, п. Василь Дерека.

Настоятель храму, протоієрей Петро Левко зустрів Його Високопреосвященство у притворі, просячи благословіння Його Святості у молитвах згадати жертводавців, будівничих, сестриць нашої церкви, що віддійшли у вічність, також, піднести молитви за жертви Великого Голодомору, за упокоєння тих, що загинули у Чорнобилі, молитись за весь на український нарід по всьому світі росіяний.

Чудовим співом нашого хору, під керівництвом диригента Інни Ніколюкіної, Владика Антоній, у співслужінні настоятеля отця Петра, а також нашими гостями з м. Парми Штату Огайо, протодиякона Ігоря Махлая і його знаменитого брата Олега Махлая, колишнього диригента Капелі Бандуристів, розпочав Святкову Архиєрейську Божественну Літургію, передаючи парафіянам, гостям зерно Православної Віри, прославляючи Святе Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа, Його вчення, Його муки, що Своїм Воскресінням ще раз дав нам переконання, що Він є Всемогутній Бог, а ми Його вічні діти. З піднесенням, в торжество Божественної Літургії, вливався церковний хор. Прославлення Ісуса Христа та Його Воскресіння доносилося хористами до кожного присутнього від всього серця та з любов’ю. Вражаючою неповторністю і святковістю залишався у пам’яті – Хресний Хід навколо церкви, з читанням чотирьох Євангелій.

Після Служби Божої у парафіяльному залі голова сестрицтва п. Соня Івахненко, пані добродійка Марія Левко з сестрицями зустрічали з букетами червоних троянд, дорогого Владику Антонія і частували всіх парафіян і гостей смачним обідом. Пан Василь Дерека голова Управи склав подяку Владиці і розказав історію заснування, утримання та процвітання нашої парафії.

Та найбільше полонило серце присутніх, коли учні Школи Українознавства показали підготовлену програму «Є у Мене Три Матері... Мати Божа, Ненька Україна і Мати – Матуся...» Діти молодших класів, тримаючи свічечки в руках, відобразили майстерність співу, декламування віршів та короткої картини із казки. Маючи прекрасні костюми лисички, їжачка, навіть квіточки були надзвичайними, діти передавали Владиці і гостям таланти і теплоту. Було приємно бачити старання в дитячих очах, бо цей концерт був ще і подарунком для всіх матерів. Минувало око, коли дівчата старшого класу, у прекрасних вишитих українських сорочках із саморобними віночками із квітів, продемонстрували танок із українськими вишитими рушниками. А ще великою радістю для всіх було, коли діти дарували витвір – подарунок своїм матерям.

Настоятель протоієрей Петро, Архиєпископ Владика Антоній, голова парафіяльної Управи Василь Дерека щиро дякували всім сестрицям і братчикам за смачний обід, за чудово проведене Храмове Парафіяльне Свято. В цей день було велике піднесення, багато радості і великі надії на майбуття.

Гостями концертної програми, в честь Храмового Свята був гурт «Черемош», який своїми українськими піснями, таким як: «Зелене Жито Зелене..., Стрункі Смереки..., Родина» - зачарували всіх присутніх своїм виконанням.

Святковий день закінчився словами до Владики:
«Нехай Бог здоров’я міцного,
Посилає на Многая Літа
Хай Книга Небесна
За Вас пам’ятає,
І доля приносить достатку без ліку...»

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873