Ukrainian Orthodox Parish of Holy Archangel Michael and St. George of Minneapolis, MN Prayerfully Celebrated the Parish Feast Day
Ukrainian Orthodox Parish of Holy Archangel Michael and St. George of Minneapolis, MN Prayerfully Celebrated the Parish Feast Day

В неділю 19 листопада 2023 року, з нагоди Престольного празника Святого Архистратига Божого Михаїла, Архієпископ Даниїл із архіпапастирським візитом відвідав парафію Св. Архистратига Михаїла та Великомученика Юрія Переможця.

Перед храмом владику зустріли молодь парафії із запашним короваєм, голова парафіяльної управи Орися Бобчек, та діти недільної школи вітаючи владику віршами.

Настоятель парафії Ієрей Мирон Коростіль препідніс Владиці хрест із проханням про молитву за парафію і парафіян, молодь братство та сестрицтво парафії а також за Український народ та всіх воїнів які захищають цілісність та свободу України.

Хор під керівництвом Андрія Каркоця звеличував Богослужіння своїм чудовим співом.

Під час Божественної Літургії настоятель парафії Ієрей Мирон Коростіль був піднятий до сану протоієрея та нагороджений правом носіння набедреника та палиці. За Літургією молилася велика кількість віруючих, Архієпископ Даниїл разом із священиками з інших парафій які прибули на свято помолився про мир і добробут Сполучених Штатів Америки та України, за молодь нашої церкви та за покликання, а також за дітей українських інтернатів якими наша Свята Церква опікується. Також були піднесені молитви за парафіяльне сестринство яке цього року відзначає своє століття, а також за парафіяльне братство яке зусиллями настоятеля і парафіян нещодавно відновило своє служіння.

Наприкінці Богослужіння Архієпископ Даниїл освятив нові стихарі для прислужників та нові ікони написані для храму.

Після Божественної літургії за важку працю в допомозі Україні та Українцям Високопреосвященнійший Владика нагородив парафіяльну управу, братство та сестритство високими церковними нагородами та побажав і надалі щиро служити ближнім і молитися за них. 

У свою чергу настоятель храму подякував Владиці за візит, та припідніс квіти та просфору, а також подякував усім священнослужителям та гостям за присутність та спільну молитву.

За Богослужінням також молилися настоятель сусідньої парафії Св. Великомучениці Катерини, Протоієрей Петро Сівко, щорічний гість Протоієрей Віталій Павликівський, Ієрей Микола Зомчак, Протоієрей Тарас Удод з Вінніпегу (Канада), та священник емерит Євген Кумка.

Також Після Богослужіння священнослужителі разом з парафіянами стали до спільної фотографії.

Після Богослужіння у церковному залі відбувся святковий обід приготовлений парафіянами та святковий концерт. За обідом, парафіяни привітали Владику Даниїла з днем народження яке Він нещодавно відсвяткував а також привітали настоятеля Парафії Протоієрея Мирона Коростіля з десятою річницею священичого служіння.

Під час святкового обіду Настоятель храму разом з Головою парафії звернулися до Ієрарха з проханням про перехід парафії на Новоюліанський календар згідно попередньо проведеного голосування.

В понеділок 20 листопада, Архієпископ Даниїл разом з парафіянами і гостями помолилися за жертв штучно створеного Голодомору геноциду 32-33 років.

Після заупокійного Богослужіння у церковній залі відбулися духовні бесіди з Владикою, де люди змогли поспілкуватися на різні теми із своїм Архипастирем.

У вівторок 21 листопада, у сам день Архистратига Михаїла та собору Безплотних Сил, Архієпископ Даниїл разом з іншими священики відслужили Божественну Літургію, після Богослужіння, владика подякував настоятелю та парафіянам за теплий прийом, та побажав Божих благословень.

У свою чергу настоятель парафії також подякував Владиці гостям та всім парафіянам за спільні молитви.

Після Богослужінь Владика Даниїл відбув до духовного осередку УПЦ США, Саут Баунд Бруку, Ню Джерсі.

Ukrainian Orthodox Parish of Holy Archangel Michael and St. George of Minneapolis, MN Prayerfully Celebrated the Parish Feast Day

Photos by Subdeacon Mykola Stefanyk

(101 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873