Parish Feast Day in Brooklyn, NY
Parish Feast Day in Brooklyn, NY

Парафію Святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона відвідали Високопреосвященніший Митрополит Антоній та Високопреосвященніший Архієпископ Даниїл, щоб молитовно відзначили Храмове Свято.

9 серпня Православна Церква традиційно вшановує великомученика Пантелеймона - цілителя, який усе своє життя допомагав хворим, обтяженим і убогим. Він задурно лікував усіх, хто до нього звертався, зцілюючи їх іменем Ісуса Христа. Через заздрощі недруги донесли імператору, що Пантелеймон лікує ув’язнених християн. Роздратований Максиміліан наказав стратити зціленого, який прославляв Христа, а святого Пантелеймона піддав жорстоким тортурам, але з усіх знущань великомученик виходив неушкодженим. Зрештою, його кинули в клітку до диких звірів, але звірі почали лизати йому ноги. Потім наказали відтяти голову, але з рани потекло молоко, а оливкове дерево до якого був прив’язаний святий, раптом вкрилося плодами… 13 серпня 2023 року Божого, у 10-ту Неділю після П’ятидесятниці, парафія Святого Великомученика Пантелеймона відзначала Храмове Свято.

У цей день до нашої парафії завітали Високоповажні гості, із Архипастирським візитом Високопреосвященніший Митрополит Антоній, Предстоятель Української Православної Церкви США та Голова Консисторії Високопреосвященніший Архієпископ Даниїл.

Наших Владик при вході до храму привітали діти Недільної Школи. Його Високопреосвященство Митрополит Антоній благословив дітей.  Від імені управи та парафіян пані Софія Ряшнівська урочисто своїм віршом привітала Владик, а  Голова Управи п. Ігор Андрусів та заступник п. Степан Луцак припіднесли хліб і сіль. Настоятель храму, о. Василь Шак у своєму вітальному слові закликав Його Високопреосвященство помолитися за усіх вірних парафії і за багатостраждальну нашу Матір Україну та уділити усім присутнім Своє Архипастирське благословення.

Божественна Літургія проходила своїм належним чином, яку прикрашали своїм співом церковний хор та хор семінарії Святої Софії. У співслужінні Архипастирям взяло участь місцеве духовенство. Приємною несподіванкою для о. Василя та усіх присутніх під час малого входу була нагорода Золотим Хрестом та возведення у сан протоієрея настоятеля храму. Архієпископ Даниїл з благословення Митрополита Антонія вручив нагороду о. Василю і пролунав спів духовенства Аксіос! У своїй проповіді Архієпископ Даниїл пояснив уривок з євангелії та навів багато прикладів, яка повинна бути тверда наша віра. Велика кількість дорослих та дітей парафіїї зібрались у храмі на Величне Свято, щоб отримати благословення.

Після Літургії був звершений чин молебню перед іконою, св. Великомученика Пантелеймона По завершенні загального молебня із словом подяки до наших архіпастирів від себе особисто, церковної управи та усіх парафіян звернувся настоятель.

На завершення усі, хто перебував у храмі, були запрошені до церковної залі на трапезу. Сестрицтво при парафії приготувало смачний обід. Громада щиро дякує нашим Владикам та усім гостям, які прибули на наше свято.

Parish Feast Day in Brooklyn, NY

Photos by Subdeacon Maksym Zhuravchyk

(30 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2022
Calendar 2022
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873