Archpastoral Visit of the Ukrainian Orthodox Community of San Francisco, CA
Archpastoral Visit of the Ukrainian Orthodox Community of San Francisco, CA

Святкування Храмового Свята Парафії Архістратига Божого Михаїла в Сан-Франциско, Каліфорнія

Радуйся, Михаїле, великий Архістратиже, зі всіма Небесними силами

Кожного року, 21 листопада Православна Церква вшановує святого Архістратига Божого Михаїла. В Його честь і славу збудовано тисячі храмів. Одним з них є храм Української Православної Церкви США св. Арх. Михаїла в Сан-Франциско шт. Каліфорнія.

З нагоди святкування храмового свята, в неділю 20 листопада, в цьому храмі відбулась Архієрейська літургія, яку очолив Високопреосвященнійший Архієпископ Даниїл. Перед початком літургії голова Управи Петро Редько разом з дітьми української школи радо привітали Архієрея, зустрівши його з квітами та словами вдячності. Настоятель храму протоієрей  Георгій Тяпко, вітаючи владику, просив архипастирського благословіння та молитов за всіх парафіян.

Співслужив на Божественній Літургії протоієрей Мирослав Турчак, який разом з вірними парафії св.Трійці м. Сакраменто,  приїхав розділити радість святкування храмового празника. 

Разом з Владикою до Сан Франциско завітали Диякон Павло Висоцький та іподиякони Микола Стефаник і Максим Журавчик. Хор під керівництвом диригента Григорія Галика, чудовими творами супроводжував Архієрейську Літургію.

Під час літургії Владика Даниїл натхненно молився за нашу неньку Україну та українських воїнів, які сміливо захищають свій народ від російських загарбників. Також у своїй проповіді він закликав усіх збудитися від буденності, усвідомити цінність нашого життя і важливість віри в нашому житті. Віри щирої і дієвої. 

Після відпусту Владика нагородив медалями та відзначив грамотами тих парафіян, які на протязі багатьох років приймали активну участь в житті парафії.

А саме: Миколу Андріаніва, Віру Шулежко, Віталія Візіря, Оксану Черепенко, Ольгу та Кьортіса Воз, Ольгу та Петра Павлюків, Григорія Галика а також Українську школу Сан-Франциско.  

По закінченні літургії усі парафіяни, разом зі священнослужителями зібрались у парафіяльній залі для святкового обіду, який приготували жінки Сестрицтва та який супроводжував виступ дітей української школи, частиною якого став імпровізований ярмарок, на якому можна було придбати всяку всячину (Владика купив собі козу:) і підтримати українських захисників. В цей день, діти зібрали майже $2600. В концерті також прийняли участь гурти “Бурима” та “Буревісник”.

Наступного дня, 21 листопада, Владика звершив Божественну літургію, а також мав нагоду ознайомитись з містом та провів зустріч з парафіяльною Управою.

Archpastoral Visit of the Ukrainian Orthodox Community of San Francisco, CA

Photos by Subdeacon Maksym Zhuravchyk and Subdeacon Mykola Stefanyk

(61 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873