Palm Sunday Celebration in Brooklyn, NY
Palm Sunday Celebration in Brooklyn, NY

На Свято Входу Господнього в Єрусалим

Митрополит Антоній відвідав парафію Св. Вмч. Пантелеймона в м. Бруклін

У прекрасний, сонячний весняний день, хоч і ще холодний, вірні нашої парафії поспішали до храму на святкове богослужіння до свята Входу Господнього в Єрусалим. Із самого ранку вірні приходили до церкви, щоб взяти собі букети верби, зазделегідь приготовлені для освячення. Букети в’язали символічними синьо-жовтими стрічками.

У цей день до нас із архипастирським візитом завітав Високопреосвященніший Митрополит Антоній, який очолив Святу Літургію. Перед початком Літургії Владика відвідав Недільну Школу, яка діє при парафії. Митрополит поспілкувався із дітьми на тему Свята Входу Господнього в Єрусалим, а після діти задавали Владиці запитання на різні теми. У своєму заключному зверненні до дітей Митрополит Антоній усім нагадав, що кожен повинен пам’ятати звідки він походить і в особливий час випробувань для нашої неньки України молитися до Всевишнього Творця за мир та спокій в нашій державі.

Також перед початком Літургії Митрополит Антоній мав нагоду поспілкуватися з настоятелем Грецької громади Трьох Святителів о. Євгеном Папасом та його парафіянами. Велике прохання поступило від Грецької громади, щоби почути думку Предстоятеля УПЦ США, щодо подій в Україні. Високопреосвященніший Митрополит Антоній розповів усім присутнім, як Українська Православна Церква США підтримує та неустанно допомагає в Україні.

Свята Літургія почалася із привітанням Митрополита Антонія в притворі храму. Традиційно першою від громади привітала Владику п. Софія Ряшнівська, а припіднесли коровай і квіти Владиці Голова Управи п. Ігор Андрусів та Роксолона Мельник. Настоятель парафії о. Василь Шак закликав Високопреосвященнішого Митрополита Антонія помолитися перед престолом Всевишнього за мир і спокій в Україні. Співслужили Митрополиту Антонію за Божественною Літургією окрім настоятеля о. Володимир Музичка, о. Іван Чопко, о. Андрій Драпак та диякон Адріан Мазур. За Божественною Літургією співали два хори, семінарський хор та парафіяльний хор. Велика кількість людей зібралася у храмі на це Величне Свято, щоб почути слова науки Високопреосвященнішого Митрополита Антонія, отримати Його благословення та освятити вербні галузки. Минулі два роки були для усіх великим випробуванням і також для нашої парафії через пандемію коронавірусу. Наш Владика не мав змоги відвідати нас саме на Свято Входу Господнього в Єрусалим, але сьогодні ми дякуємо Господу Богу за те, що з поверненням людей до церкви ми спільними устами і серцем прославляємо Всемилостивого Бога.

Освятивши Вербні Галузки після відпусту, церковний хор заспівав молитву Боже Великий Єдиний. Від настоятеля пролунали слова подяки нашому Митрополиту Антонію за те, що розділив це Свято із своєю паствою у м. Брукліні, а також Владика отримав запрошення від усієї громади святкування цього року 20-ліття від дня заснування нашої парафії.

Відбувся також святковий обід у Церковній Залі, де наші сестриці та парафіяни приготували смачні страви. На завершення семінарський хор заспівав молитву до Богородиці “Під Твою Милість” та Високопреосвященніший Митрополит Антоній побажав усім молитовно провести Страсний Тиждень та з радістю зустріти Світле Христове Воскресіння.

Palm Sunday Celebration in Brooklyn, NY

(29 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873