Діла Милосердя УПЦ США в Час Епідемії Коронавірусу
Діла Милосердя УПЦ США в Час Епідемії Коронавірусу

«Поправді кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили...»

(Мт. 25:40)

 

Милостиня чи милосердя є тим, що заповідав нам робити Сам Господь Ісус Христос. Він говорить у Євангелії: «Те що ви зробили ближньому своєму - те мені зробили». Чому Господь звертається до нас такими словами? Тому що людина створена за образом і подобою Божою, як це і написано в книзі Буття: «І сказав Бог: Створімо людину за Нашим образом і подобою...» Людина носить в собі частину Цього Божественного, той животворчий подих Господа, який безперестанно у ній перебуває. Саме тому Господь, закликаючи нас до Свого Небесного Царства, завжди очікує від нас людей тої святості, яку Він Сам у нас втілив. Христос, звертаючись до народу на тему Царства Божого, промовив до кожного з нас, кажучи, голодного нагодували - Мене нагодували, спраглого напоїли - Мене напоїли, нагого зодягнули - Мене зодягнули, а кому не зробили те не зробили Мені. Адже милостиння, за словами самого Спасителя, - це ключ до Царства Небесного.

Керуючись саме такими священними настановами творити милостиню, Українська Православна Церква Сполучених Штатів Америки на різних парафіях неодноразово творила і продовжує творити діла милосердя особливо в цей нелегкий час епідемії коронавірусу. Зокрема, УПЦ США в співпраці з Благодійною фундацією «СІЛЬ» («The SALT») при Духовному Осередку - Митрополії в Савт Бавнд Бруці/Самерсет, Н. Дж. щосереди, вже більше трьох місяців, здійснює благодійні вчинки любові, роздаючи їжу для потребуючих людей.

З благословення Високопреосвященнішого Архієпископа Даниїла, який сам активно бере участь у благодійності, на території парковки Українського Культурного Центру та Консисторії УПЦ США, викоростовуєчи усі потрібні методи застереження та згідно з усіма нормами дотримання дистанції в час карантину, здійснюється роздача продуктів харчування усім потребуючим. На чолі з Владикою Даниїлом, місцеві священики, Семінаристи Семінарії Св. Софії, працівники Українського Культурного Центру та Консисторії разом з волонтерами Благодійної фундації «СІЛЬ» («The SALT») невтомно здійснюють волонтерську діяльність «годуючи голодних.» Кожного тижня, щосереди, завдяки цій благодійній справі вдається нагодувати від 200 до 500 родин.

У одному зі своїх постів, після роздачі їжі, Архієпископ Даниїл зазначив, що любов проявляється в житті різними шляхами! Божу любов можна було відчути сьогодні під час обіду, роздаючи продукти харчування потребуючим в дні карантину COVID-19, написав Владика.  Також Владика, на своїй сторінці у Фейсбук, неодноразово висловлює слова вдячності усім причетним волонтерам за допомогу в організації та роздачі безплатних харчів потребуючим людям в час епідемії Коронавірусу та закликає до примноження таких діл милосердя на Славу Божу.

автор - іподиякон Микола Зомчак

фотографії  - іподиякон Ярослав Білоган

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2022
Calendar 2022
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873