St. Volodymyr Ukrainian Orthodox Cathedral Celebrates Pastor's Birthday
St. Volodymyr Ukrainian Orthodox Cathedral Celebrates Pastor's Birthday

Напередодні неділі Всіх Святих Український Православний Кафедральний Собор святого князя Володимира у Чикаго урочисто відзначив 50-літній ювілей з дня народження свого настоятеля, протоієрея Івана Лимара. На святкову Божественну Літургію у суботу, 22 Червня 2019 року, прибув наш архіпастир, екзарх вселенської патріархії в Україні, Високопреосвященніший архієпископ Даниїл. 

З квітами,  з хлібом і сіллю, а найголовніше, з любов"ю у серцях, парафіяни кафедрального собору зустріли дорогого Владику, який одразу прибув в Чикаго з Константинополя, щоби розділити радість торжества нашого ювіляра. Владика тепло привітав о. Івана з його Днем народження і пригадав усім про спільні нелегкі, і водночас благотворні роки його відданого служіння  Українській  Православній Церкві в Сполучених Штатах Америки. 

У співслужінні з духовенством нашого собору, а також благочинним Чиказького деканату, протоієреєм Богданом Калинюком, розпочалася святкова Божественна Літургія. Надзвичайно молитовно і духовно піднесено пройшла Служба Божа цього дня під гарний спів хору кафедрального собору. Люди дякували Богу і підносили свої молитви за здоров’я і подальше благодатне служіння свого пастиря, о. Івана. Після проголошення многоліття нашим Владикам і отцю Настоятелю з його боголюбивою паствою, розпочався зворушливий момент, коли сам отець Іван розповів історію свого нелегкого служіння на різних парафіях Америки. За численні віддані роки служіння  Церкві Христовій, з рук Його Високопреосвященства Владики Даниїла, протоієрей Іван Лимар був нагороджений Орденом Святих Бориса і Гліба, Української Православної Церкви США. Після поздоровлення духовенства, слово привітання взяла Голова Парафіяльної Управи, пані Марія Глібка, яка від імені парафії привітала о. Івана і вручила великий букет квітів. При цілуванні Хреста, люди несли квіти і найщиріші вітання своєму дорогому настоятелю. Відтак, спільною молитвою розпочався святковий бенкет.

На святковому обіді було багато сюрпризів, які приємно здивували не тільки самого ювіляра, але й усіх гостей свята. Особлива подяка пані Любі Лехняк за прекрасно огранізований виступ дітей Школи Українознавства, усім учителькам:  п. Ользі Букетовій, п. Олександрі Бенч, п. Оксані Любович, п. Оксані Тарнавчик-Дяків, п. Вікторії Мельничук-Кондратюк, п. Марії Рибак, п. Галині Климюк, п. Марії Ковалишин, та п. Тетяні Шевченко. Також приємно було слухати музичне привітання від сина о.Івана, Володимира, учнів Школи Українознавства, Христини Прокулевич з сусідньої парафії св. Тройці у Бенсенвіль. Чудовим оздобленням свята стало привітання ювіляра отцем деканом, митрофорним протоієреєм Богданом Калинюком, а саме його прекрасне порівняння о. Івана із народженим землею золотим самородком і чудовий пісенний виступ, стали кульмінацією цього бенкету. Слово привітання ювіляру також мали: настоятель парафії святих  Володимира і Ольги, отець Олег Кривокульський, настоятель парафії св. Софії, отець Олексій Касперук, п. Роман Яцківський та п. Ореста Фединяк від кредитової спілки Самопоміч, п. Марта Фаріон та доктор Оксана Дмитрів від УККА, п. Тарас Дрозд від фундації Спадщина, а також пані Марія Глібка від імені усієї Управи нашої парафії. Від дружини, добродійки Лілії, та дітей: Світлани, Олени і Володимира, о. Івану був представлений прекрасний і надзвичайно смачний торт.

Зворушливим був показ короткого кінофільму про життєвий шлях о.Івана, підготовленого його дочкою, Оленою, а також вітальні слова його братів-священиків та родини з України.        

Гості весело відпочивали на святі, насолоджуючись гарною українською музикою та співом музичного гурту під керівництвом п. Михайла Демберецького.     

Многая і Благая Літа дорогому о. Івану! Нехай Господь і далі благословляє на подальше благодатне служіння в Церкві Христовій.                                                                  

Протодиякон Андрій і добродійка Марія Фрончак

St. Volodymyr Ukrainian Orthodox Cathedral Celebrates Pastor's Birthday

Photos by Svitlana Lymar

(65 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873