Свято П’ятидесятниці. Храмове свято громади Святої Тройці в м.Чіктовага, Нью-Йорк
Свято П’ятидесятниці. Храмове свято громади Святої Тройці в м.Чіктовага, Нью-Йорк

Вранці, в неділю, 16 червня – День Святої П’ятидесятниці – двері церкви були широко відкриті чекаючи Високопреосвященнішого Владику Антонія та численних гостей. В храмі убраному зеленим віттям в честь Святої П’ятидесятниці торжественно зустріли Владику Митрополита Антонія з квітами та сердечними вітаннями, і з словом від імені парафії зустрів голова церковної управи Віктор Зибай, а потім Владику вітав настоятель о. Юрій Касьянов.

В свою чергу Владика Антоній подякував за привітання і від усієї душі привітав всіх парафіян зі святом П’ятидесятниці, з днем Святої Тройці, з храмовим святом. В своєму привітальному слові Владика говорив про Святу П’ятидесятницю та сходження Духа Святого як обітниці Божої для всього побожного народу!

Зі співом “Царю Небесний” почалася святкова Божественна Літургія. Владиці співслужив настоятель храму о.Юрій Касьянов та два диякони Святослав Гот і Олег Кравченко, допомагали семінарист Мирослав Микитюк та вівтарні прислужники. Владика в своїй проповіді звертав багато уваги на милосердя, на допомогу потребуючим і любові до ближнього і про силу Духа Святого.
Після коліннопреклонних молитов і відпусту та співу многоліття Високопреосвященніший Владика Антоній привітав всіх батьків з Днем Батька та вручив наступні нагороди:

 • Орден Століття – за багаторічну службу як Голова Парафіяльної Управи так і у інших аспектах життя парафії: Іван Рішко
 • Орден св. Володимира – за довговічну працю та старання на парафії: Микола Гайдай та Микола Швець
 • Орден св. Ольги – за довговічну працю та старання на парафії: Ніна Бідний
 • Орден св. Іова Почаївського – за духовну відданість: Ірина Чмола
 • Благословенна Грамота – за особливу службу парафії та УПЦ США:
  Іван Бучинський
  Д-р Богдан Дейнека
  Віра і Зенард Дзядик
  Галина Пришляк
  Алла Сеньків
  Лілія Вдовюк

Після служби Божої святкування продовжилося бенкетом в церковній залі та концертом. Під час банкету голова управи Віктор Зибай привітав всіх з святом П’ятидесятниці, подякував Владиці Митрополиту Антонію, священникам, дияконам семінаристам і всім присутнім від імені громади Святої Тройці.

Банкет продовжувався святковим концертом за участю молодого талановитого скрипаля Костянтина Лукянюка, який виконував народні та класичні твори, чаруючи всіх своїм мистецтвом та харизмою.

По закінченюю торжества Митрополит Антоній в свою чергу подякував настоятелю та управі, сестрицтву та братству Святотроїцької громади за теплий та радісний прийом, подякував всім хто готовив святковий обід та всім присутнім.

Наступного дня в понеділок 17 червня в День Святого Духа Високопреосвященніший Владика Антоній в співслужінні з настоятелем о.Юрієм Касьяновим та дияконами відслужив Святу Літургію в Святотроїцькому храмі. В своєму слові до парафіян Владика промовив сердечні слова, які пройняли душу - про Духа Святого та наші поступки і думки, про життя яким керує Дух Святий та шлях до Бога і вічного блаженства. Після відпусту Владика Антоній зробив знимки на пам’ять з усіма парафіянами, які були присутні на Службі Божій та благословив усіх.

Настоятель Святотроїцької прафії
м.Чіктовага, Н-Й.
о.Юрій Касьянов

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873