The Eve of the Feast of Annunciation of the Birth-Giver God Brings Nearly 1,000 Faithful to Venerate the Myrrh-Streaming Icon in Brooklyn, NY
The Eve of the Feast of Annunciation of the Birth-Giver God Brings Nearly 1,000 Faithful to Venerate the Myrrh-Streaming Icon in Brooklyn, NY

У Четверту Седмицю  Великого Посту, з 5 на 6 квітня, Парафія Св. Пантелеймона, що знаходитьбся у Нью Йорку на вулиці 1724 Avenue P,що у Брукліні, Нью Йорк мала честь прийняти  чудотворну ікону Богородиці “Кардіотіса”, яка за всі роки свого подорожування по Америці та чудеса, які звершувалися за посередництвоим цієї Ікони стала символом прояву Божого благословення у видимому світі.  

Ікону Божої Божої Матері зустріла процесія духовенства на чолі з Архиєпископом Даниїлом і віруючими, які зібралися на цю подію. Одразу після занесеня ікони до храму було відслужено молебень до Пресвятої Борогодиці, перед Мироточивою іконою – “Кардіотіса - Пом'якшення Сердець”, під очолюванням Його Високопреосвященства Архієпископа Даниїла у співслужінні з  кліром УПЦ США, настоятелем храму Св. Пантелеймона о. Василем Шаком, о. Олександром Яцків, о. Орестом Пугальський, о. Віталієм Павликівський, о. Володимиром Музичка, о. Тодором Мазур, о. Джеймс Кернс та Архімандритом Юджіном, який є настоятелем парафії яка належить до Грецької Православної Архиєпархії , під час якого всі віруючі підносили свої молитви до Матері Небесної. Семінаристи Свято Софіївської Української Православної Духовної Семінарії вкінці боголужіння  виконали духовні піснеспіви до Пресвятої Богородиці.

Незважаючи на великі затримки на дорогах, які спречинив Нью Йоркський рух в післяробочий час, весь храм був переповнений віруючими, які прийшли вклонитися Пресвятій Богородиці, вшанувати ікону та отримати сцілення і відповідь на свої життєві і духовні прохання.

Після молитви Високопреосвященніший Архиєпископ Даниїл виголосив проповідь до людей у якій зазначив, про важливість нашого духовного стану з яким ми підходимо до чудотворної ікони. Він запитував вірян про те, чому вони приходять до храму та на що саме вони прийшли подивитися?  Він зазначивя, що якщо підходити до ікони без належної віри в серці та благоговіння, то бажане обдаровування від Богородиці не можна буде отримати. Дальше він запитався чи вони прийшли подивитися на дерево з фарбою, чи вклонитися Божому чуду, яке Він явив між нами ? Також Владика Даниїл акцентував свою увагу на чудесах, які були звершені через ікону “Кардіотіса”. Владика  наголосив і про ласки Божі,  які ми отримуємо щоденно від Бога, через Його піклування і любов до нас.

Вкінці, Владикою були сказані слова Ісаака Сиріна: “Ніколи не називай Бога справедливим. Якби Він був справедливий, ти давно був би в пеклі. Покладайся тільки на Його несправедливість, в якій - милосердя, любов і прощення.” Ми щодня грішимо чи словом, чи думкую,чи ділом і якби Бог був би справедливий, ми б давно уже отримали заслужене покарання. Бог є люблячий батько який виховує всіх нас за посередництвом довготерпіння та любові. Владика закликав усіх до належного Богошанування і вказав про важливість молитви у житті кожного християнина.

Після проповіді Владика Даниїл заппросив до слова, о. Марка, священнослужителя Карпато-Русинської парафії, що у Тейлор, штат Пенсильванія, де ікона почала мироточити. Він поділився із всіма присутніми розповідями про те, як ікона появилась у їхньому храмі в Тейлор, і чудеса, які здійснюються від ікони на протязі вже вісьми років. Сама Ікона була покрита миром і під склом виділяла прекрасний благоуханний запах. Чудотворна ікона своєю присутністю створила благоговійний, спокійний і молитовний настрій для всіх віруючих. Настрій був належним чином урочистий і була відчутна присутність Божетсвенного і Надприроднього у храмі.

Присутні могли помолитися перед іконою і доторкнутися до неї. Після поклоніння віруючі були помазані запашним миром . На протязі доби у храмі звершувались богослужіння, зокрема о 12:00 ночі і в 10:00 Божетсвенна Літургія, а також Полуношниця, Рання та Часи. Місцеве духовенство з українських та грецьких православних парафій, в духовній єдності, взяли участь у всіх проведених службах. Особливу участь у нічній Літургії взяли парафіями і духовенство парафії Св. Трійці, що знаходиться у Нью Йорку. Люди не припиняли підходити і поклонятися перед іконою упродовж всієї ночі, аж до наступного дня, поки ікона  відбула назад у Пенсильванію.  

The Eve of the Feast of Annunciation of the Birth-Giver God Brings About 1,000 Faithful to Venerate the Myrrh-Streaming Icon in Brooklyn, NY

Text by Subdeacon Yurii Bobko

Photos by Seminarian Yaroslav Bilohan

(46 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873