Archbishop Daniel Visits Holy Great-Martyr and Healer Panteleimon Ukrainian Orthodox Parish in Brooklyn, NY
Archbishop Daniel Visits Holy Great-Martyr and Healer Panteleimon Ukrainian Orthodox Parish in Brooklyn, NY

Парафію Святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона відвідав Високопреосвященніший Архієпископ Даниїл

13 січня 2019 року Божого у парафії Святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона відбулося декілька святкових подій. У цей день до нашого храму прибув Високопреосвященніший Архієпископ Даниїл, де відслужив Божественну Літургію після тривалого перебування у Константинополі та Україні. Діти Недільної Школи виступили вертепом, а також парафіяни Святої Тройці з настоятелем о. Тодором прийшли колядувати.

Владику Даниїла на початку Божественної Літургії у притворі храму привітали діти Недільної Школи. Його Високопреосвященство благословив дітей.  Від імені управи та парафіян пані Софія урочисто своїм віршом привітала Владику, а настоятель храму у своєму вітальному слові закликав Його Високопреосвященство помолитися за усіх вірних та уділити усім присутнім Своє Архипастирське благословення.

За Божественною Літургією Високопреосвященнішому Архієпископу співслужили настоятель парафії о. Василь Шак, настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці о. Василь Пасакас, диякон Святослав та диякон Олег. Несподіванкою для усіх під час малого входу, була нагорода Патріаршим Хрестом настоятеля о. Василя Шака за допомогу у перекладах промов та звернень Його Всесятості Патріарха Константинопольського Варфоломія І з англійської мови на українську. Від імені Вселенського Патріарха, Архієпископ Даниїл вручив нагороду о. Василю і пролунав спів духовенства Аксіос! Владика подякував отцям Василям за неодноразову допомогу та різні відповідадьності і переклади під час проведення Об’єднавчого Собору Православної Церкви України та надання Томосу Православній Церкві України.

Після Божественної Літургії о. Василь подякував Високопреосвященнішому Архієпископу Даниїлу за відвідання парафії, а також за нагороду Патріаршим Хрестом. Владика, у своєму заключному слові поділився враженнями, про Його участь, як Патріарший Екзарх в Україні, у підготовці і проведенні Об’єднавчого Собору та в утворенні Православної Церкви.

У церковній залі після святкового обіду були виступи вертепів Недільної Школи та Парафії Святої Тройці. Усі прославляли новонародженого младенця Христа у традиційних українських колядках.

Щиросердечно дякуємо Високопреосвященнішому Архієпископу Даниїлу за Його молитви і підтримку нашої парафії Св. Вмч. Пантелеймона. Велика подяка усім парафіянам, сестрицям, дітям та гостям за проведення Святкового Дня.

Archbishop Daniel Visited St. Panteleimon Parish in Brooklyn, NY

Photos by Seminarian Pavlo Vysotskyi

(59 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2022
Calendar 2022
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873