Archbishop Daniel Leads the Parish Feast Day of St. Panteleimon Ukrainian Orthodox Church in Brooklyn, NY
Archbishop Daniel Leads the Parish Feast Day of St. Panteleimon Ukrainian Orthodox Church in Brooklyn, NY

У місті Брукліні, штат Нью Йорк  молитовно відзначили Храмове Свято

У 10-ту Неділю після П’ятидесятниці та у день шанування ікони Божої Матері Почаївська, парафія Святого Великомученика Пантелеймона відзначала Храмове Свято.

9 серпня православна церква традиційно вшановує великомученика Пантелеймона - цілителя, який усе своє життя допомагав хворим, обтяженим і убогим. Він задурно лікував усіх, хто до нього звертався, зцілюючи їх іменем Ісуса Христа. Через заздрощі недруги донесли імператору, що Пантелеймон лікує ув’язнених християн. Роздратований Максиміліан наказав стратити зціленого, який прославляв Христа, а святого Пантелеймона піддав жорстоким тортурам, але з усіх знущань великомученик виходив неушкодженим. Зрештою, його кинули в клітку до диких звірів, але звірі почали лизати йому ноги. Потім наказали відтяти голову, але з рани потекло молоко, а оливкове дерево до якого був прив’язаний святий, раптом вкрилося плодами…

На це величаве свято,також прибув Високопреосвященніший АрхієпископДаниїл, який і очолив Божественну Літургію. До храму у цей день були привезені копія ікони Божої Матері Почаївська та Мощовик із 42-ма частичками мощей Святих Православної Церкви, Святих Землі Української та частичка мощей покровителя храму і міста Св. Пантелеймона.

Урочисто святині були занесені до храму і покладені для шанування вірними.

У притворі храму Владику привітали пані Соня та настоятель храму о. Василь Шак, які закликали Владику помолитися за вірних УПЦ США, Раду Митрополії, Духовенство, за вірних та гостей парафії, які прибули на наше свято. Владиці також співслужили священики Нью-Йорківського та Нью-Джерськівського благочиння.

Божественна Літургія проходила своїм належним чином, яку прикрашали своїм співом церковний хор та хор семінарії Святої Софії. У своїй проповіді Владика Даниїл пояснив уривок з євангеліїта навів багато прикладів, яка повинна бути тверда наша віра.

Після Літургії був звершений чин молебню перед іконами Почаївської Божої Матері, св. Великомученика Пантелеймоната мощами святих. По завершенні загального молебня із словом подякидо нашого архієреявід себе особисто, церковної управи та усіх парафіянзвернувся настоятель.

Під час помазання Святим Єлеєм вірні мали можливість приложитися до святинь у храмі і просити небесних благ перед іконами та мощами.

На завершення усі, хто перебував у храмі, були запрошені до церковної залі на трапезу, де також парафіяни та семінаристи підготували урочисту програму з нагоди храмового свята. Цього року, як і торік, українців з храмовим празником сердечно привітав настоятель грецької громади, отець Юджин Папас, який узяв участь у святковій трапезі. На святі також були присутні представники з Української Національної Кредитівки.

Громада щиро дякує усім гостям, які прибули на наше свято.

Archbishop Daniel Leads the Parish Feast Day of St. Panteleimon Ukrainian Orthodox Church in Brooklyn, NY

Archbishop Daniel Leads the Parish Feast Day in Brooklyn, NY - 08/08/2018

Photos by Seminarian Yaroslav Bilohan

(67 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2022
Calendar 2022
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873