Archbishop Daniel Consecrated New Land and Cross for the Building of a New Church for the Holy Trinity Ukrainian Orthodox Parish in Seattle, WA
Building New Church in Seattle, WA

Archbishop Daniel Consecrated New Land and Cross for the Building of a New Church Building for the Holy Trinity Ukrainian Orthodox Parish in Seattle, WA

Архієпископ Даниїл звершив Чин Освячення Хреста та земельної ділянки для будівництва Українського Православного храму в міті Сіетлі, штат Вашингтон.

У суботу 26 травня розпочався архіпастирський візит архієпископа Даниїла до Української Православної парафії Святої Трійці в м. Сіетлі. Цього дня архієпископ Даниїл в співслужіння настоятеля Свято-Троїцької парафії ієрея Андрія (Матлака) здійснив чин освячення хреста та місця під будівництво майбутнього православного храму в місті Сіетл.

Зворушливим моментом богослужіння було піднесення та встановлення хреста, яке особливо з’єднало усю громаду у спільній праці та молитві. Після богослужіння архієпископ Даниїл подякував настоятелю та всій громаді за велику працю, яку вони звершили для придбання цієї земельної ділянки, а також пану Володимиру Римару за спорудження хреста. На завершення владика Даниїл закликав своє благословив на всіх присутніх для подальшої праці на славу Божу.

В неділю, 27 травня 2018 р. Божого, в день П’ятидесятниці архієпископ Даниїл звершив архієрейську Божественну літургію на парафії Святої Трійці м. Сіетл. В притворі храму владику вітали наймолодші парафіяни громади та настоятель храму отець Андрій.

За богослужіння, на малому вході, від імені Собору Єпископів Церкви, архієпископ Даниїл нагородив отця Андрія - правом носіння набедреника. Весь храм одразу ж наповнився гучним співом AXIOS .

Ще одним особливим моментом було те, що цього дня група діточок приступили вперше до Таїнства Сповіді. Після богослужіння архієпископ Даниїл за невтомну працю на благо Церкви нагородив благословенною грамотою паламаря храму пана Михайла Стефанківа. На завершення зі словами вітання та подяки до архієпископа Даниїла звернувя отець Андрій.

Дякуючи за батьківську молитву та архіпастирське благословення отець Андрій підніс у дар владиці орлець, поздоровлячи також з десятою річницею хіротонії. Орлець був виготовлений руками парафіян храму: добродійки Надії Матлак, Ірини Пилиповець, Галини Микитюк та Світлани Білінської, вміщуючи на собі саме місто Сіетл, та відображаючи ту постійну опіку владики над їхньою парафією і їхнім містом.

Архієпископ Даниїл подякував всім за привітання та надав усім присутнім пам’ятні іконки та своє архипастирське благословення.

Photos and Text by Seminarian Subdeacon Ivan Venhryn

Building New Church in Seattle, WA

Building New Church in Seattle, WA - 05/28/2018

Photos by Subdeacon Ivan Venhryn

(78 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873