Holy Archangel Michael & St. George Ukrainian Orhtodox Parish in Minneapolis, MN Celebrated Parish Feast Day
Parish Feast Day Celebration in Minneapolis, MN

Holy Archangel Michael & St. George Ukrainian Orhtodox Parish in Minneapolis, MN Celebrated Parish Feast Day

Святкування Храмового Свята Парафії Архістратига Божого Михаїла

Радуйся, Михаїле, великий Архістратиже, зі всіма Небесними силами

21 листопада Православна Церква вшановує свято Архістратига Михаїла. Християни вважають його одним із семи архангелів, архістратигом небесного воїнства, покровителем людського роду. В Його честь і славу, багато людей носять Його ім’я та присвячують храми. Одним з прикладів таких храмів є храм Української Правослоавної Церкви США св. Михаїла та Юрія в Мінеаполісі шт. Мінесота.

З нагоди святкування празничного свята парафії св. Архістратига Божого Михаїла, 19 листопада в неділю в цьому храмі відбулась Архієрейська літургія, яку очолив його високопреосвященство Архієпископ Даниїл. На початку літургії голова Елко Перчишин та Валентина Яр разом з дітьми української школи радо привітали Архієрея і зустрівши його з хлібом і сіллю, а діти з квітами щиро просили його благословення. Настоятель храму протоієрей Євген Кумка теж, вітаючи владику, просив молитись за всіх парафіян, щоб Бог дарував розчулення серця кожному під час Божественної літургії.

Співслужив на Божественній Літургії протоієрей Петро Сівко, який разом з вірними парафії св. Катерини приїхав розділити радість святкування храмового празнику. У вівтарі прислуговували: Іподиякон Микола Зомчак та прислужники парафії. Хор під керівництвом диригента Андрія Каркоця чудовими творами супроводжував Архієрейську Літургію.

Під час літургії з нагоди вшанування 84-ї річниці голодомору в Україні, Архієпископ Даниїл відслужив заупокійну Літію, вшановуючи пам'ять усіх невинно загиблих та вимолити в Бога їм Небесного Царства. Молився Архієрей під час літургії і за ветеранів, які сміливо захищали свій народ у різні роки війни. Також у своїй проповіді Архієрей закликав усіх збудитися від буденності і замкнутості у власному житті, відкрити очі і побачити різноманітні потреби інших навколо нас, відставивши себе і свої потреби і бажання в сторону. Бажаючи весело відсвяткувати День Подяки, владика Даниїл просив робити добро під час цього свята як ніколи раніше, знову ж не дбаючи про себе але про світ і людей що навколо нас. Також, з нагоди вшанування пам’яті загиблим жертвам голодомору 32-33х років Архієпископ закликав всіх до посту, щоб хоч на день стати співучасниками тої трагедії, поширюючи пам'ять про неї.

По закінченні літургії усі парафіяни та прихожани святого храму, разом з священнослужителями зібрались у парафіяльній залі для святкового обіду. Діти української школи усіх дивували чудовими українськими піснями та запальними народними танцями. Навіть святкову трапезу саме діти розпочали з молитвою «Отче Наш». Усі в залі насолоджувались смачним індиком, що є традицією парафії на передодні свята Дня Подяки.

Під час святкової трапези Архієпископ Даниїл нагадав усім присутнім про святкування 100-тя Української Православної Церкви США наступного року, і розповівши про план святкування, закликав усіх бути активними учасниками дійства.

Parish Feast Day Celebration in Minneapolis, MN

Parish Feast Day Celebration in Minneapolis, MN - 11/20/2017

Photos and Text by Subdeacon Mykola Zomchak

(29 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873