Archbishop Daniel Visits Pokrova of the Birth-Giver of God Ukrainian Orthodox Parish in
Archbishop Daniel Visits New Haven, CT

В суботу, 14 жовтня 2017р., у день свята Покрови Пресвятої Богородиці, Високопреосвященіший Архієпископ Даниїл на запрошення настоятеля протоієрея Олександра Яцківа з Архіпастирським візитом відвідав парафію Покрови Пресвятої Богородиці в м. Нью-Хейвен, штату Коннектикут.

Перед Літургією Владика Даниїл з вершив чин (хіротесії) постриження у і подиякони двох семінаристів Свято-Софіївської Семінарії: Процака Ігоря та Бобка Юрія; та вівтарного прислужника храму Назарія Посіко на співця-читця.

З нагоди престольного свята Владика Даниїл очолив відправу святкової Божественої Літургії. За Літургією Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму Олександр Яцків, благочинний протоієрей Степан Маслюк, протоієрей Андрій Покотило, ієрей Василь Шак, протодиякон Антоній Швець т а протодиякон Ігор Русин.

Богослужіння супроводжували співом семінаристи Свято-Софіївської Семінарії. Після читання святого Євангелія владика Даниїл звернувся з повчальним словом до парафіян та гостей храму, привітав усіх присутніх з престольним празником. Пригадав нам, якою особливістю є наповненим день пам’яті Покрови для нас українців. В цей день, ми вшановуємо 75-річчя створення Української Повстанської Армії, святкуємо День Захисника України. Згадав Владика за сучасних воїнів, які боронять кордони матері України та закликав весь Український народ до єдності.

На завершення Літургії з благословення Митрополита Антонія, Владика Даниїл нагородив Благословенними грамотами парафіян, які дбають за розвиток і процвітання парафії: голову церковної управи Михайла Микуляка; голову сестрицтва Лідію Буцьку, та замісника голови церковної управи Крістофора Купіц. Після святкової Літургії відбувся обід, на якому сестрицтво храму частували смачними українськими стравами. Семінаристи Свято-Софіївської семінарії під час святкового обіду виконали декілька пісень патріотичного жанру для усіх гостей. Храмове свято завершилось молитвою і благословенням Владики Даниїла.

Archbishop Daniel Visits New Haven, CT

Archbishop Daniel Visits New Haven, CT - 10/14/2017

Photos by Seminarian Yaroslav Bilohan

(39 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
Prayer Books
image
Calendar 2021
image
Prayer Book

  

Recent Galleries

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873