Metropolitan Antony Leads the 60th Parish Anniversary Celebration in WA
60th Parish Anniversary Celebration in WA

Metropolitan Antony Leads the 60th Parish Anniversary Celebration

Святкування 60-ти ліття парафіяльної родини Святої Тройці в місті Сієтл із Митрополитом Антонієм

Минулі вихідні з 24 по 25 Червня для парафіяльної родини що у місті Сієтл були переповнені історичними подіями. Адже у ці дні парафіяльна родина святкувала 60-ту річницю та приїзд Його Високопреосвященства правлячого Архієрея Східньої Єпархії Митрополита Антонія із Архипасторським візитом. 

У Суботу, 24 Червня, прихожани зустріли Високопреосвященішого Митрополита Антонія на земельній ділянці, яку вони придбали під будівництво свого Православного храму, де Високопреосвященіший Митрополит очолив молебень до Спасителя Нашого Ісуса Христа, під час богослужіння у своєму повчальному слові Митрополит Антоній закликав усіх присутніх до міцної та непохитної віри і ніколи не втрачати надії перед усіма випробуваннями, які б зустрілися на їхньому життєвому шляху. Після молебню усі присутні мали змогу поспілкуватися із Високопреосвященішим Митрополитом за вечерею-пікніком. 

Наступний день був кульмінацією візиту Високопреосвященішого Митрополита Антонія, адже у цей день вся парафіяльна родина об’єдналася у спільній молитві. На початку Божественної Літургії при вході у храм на Митрополита Антонія очікували радісні обличчя дітей, які із квітами у руках вітали його. Голова управи Людмила Романюк зустріла Владику Митрополита із короваєм та привітальним словом у якому вона просила молитов та благословення на побудову храму. Також до привітального слова приєднався ректор Єпископальної церкви, пастор Дойт Конн, де місійна парафія Св. Тройці знімає у рент каблицю для Богослужінь. 

Сослужили з Митрополитом настоятель церкви св. Тройці отець Андрій Матлак, отець Володимир Зінчишин - настоятель сусідньої парафії св. Івана Хрестителя, що у місті Портланд штату Орегон та отець Василій Пасакас - настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці у місті Соут Плейнфілд штат Ню-Джерсі.

Під час Божественної Літургії у Неділю третю після П’ятидесятниці, Собору Галицьких святих та  Собору Одесських святих  Високопреосвященіший Митрополит Антоній у своїй проповіді наголосив що “святкуючи 60-ту річницю заснування цієї української православної родини, ми стоїмо сьогодні перед самим Христом, знаючи, що ми всі визволені дорогоцінною Його кров’ю. Сьогодні ми з’єднані з Богом у вірі, надії та любові, з’єднані у Ньому з тими, що відійшли від нас у вірі та надії на воскресіння, і разом сьогодні, як одна Христова родина, словом і ділом прославляємо Того, що привів нас і нашу церкву з небутті до буття. Сьогоднішня Літургія яка є в центрі сьогоднішнього святкування, запрошує нас усіх прийти до Христа, як прийшли до Христа Аскольд і Дир, Блаженна княгиня Ольга, Святий рівноапостольний Володимир, і всі святі та угодника Христової Православної України. ”

По закінченні Божественної Літургії усі присутні були запрошені до церковного залу де на них очікували смачні українські страви. Під час обіду усі присутні мали можливість прослухати історію парафії, а також концерт, який підготували діти під керівництвом Ірини Пилиповець. Після розрізання святкового торта було зроблено загальне фото з усіма присутніми на святкуванні, а також бажаючі спілкувалися з Митрополитом Антонієм. 

60th Parish Anniversary Celebration in WA

60th Parish Anniversary Celebration in WA - 06/28/2017

(25 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
Prayer Books
image
Calendar 2021
image
Prayer Book

  

Recent Galleries

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873