Metropolitan Antony Leads the 60th Parish Anniversary Celebration in WA
60th Parish Anniversary Celebration in WA

Metropolitan Antony Leads the 60th Parish Anniversary Celebration

Святкування 60-ти ліття парафіяльної родини Святої Тройці в місті Сієтл із Митрополитом Антонієм

Минулі вихідні з 24 по 25 Червня для парафіяльної родини що у місті Сієтл були переповнені історичними подіями. Адже у ці дні парафіяльна родина святкувала 60-ту річницю та приїзд Його Високопреосвященства правлячого Архієрея Східньої Єпархії Митрополита Антонія із Архипасторським візитом. 

У Суботу, 24 Червня, прихожани зустріли Високопреосвященішого Митрополита Антонія на земельній ділянці, яку вони придбали під будівництво свого Православного храму, де Високопреосвященіший Митрополит очолив молебень до Спасителя Нашого Ісуса Христа, під час богослужіння у своєму повчальному слові Митрополит Антоній закликав усіх присутніх до міцної та непохитної віри і ніколи не втрачати надії перед усіма випробуваннями, які б зустрілися на їхньому життєвому шляху. Після молебню усі присутні мали змогу поспілкуватися із Високопреосвященішим Митрополитом за вечерею-пікніком. 

Наступний день був кульмінацією візиту Високопреосвященішого Митрополита Антонія, адже у цей день вся парафіяльна родина об’єдналася у спільній молитві. На початку Божественної Літургії при вході у храм на Митрополита Антонія очікували радісні обличчя дітей, які із квітами у руках вітали його. Голова управи Людмила Романюк зустріла Владику Митрополита із короваєм та привітальним словом у якому вона просила молитов та благословення на побудову храму. Також до привітального слова приєднався ректор Єпископальної церкви, пастор Дойт Конн, де місійна парафія Св. Тройці знімає у рент каблицю для Богослужінь. 

Сослужили з Митрополитом настоятель церкви св. Тройці отець Андрій Матлак, отець Володимир Зінчишин - настоятель сусідньої парафії св. Івана Хрестителя, що у місті Портланд штату Орегон та отець Василій Пасакас - настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці у місті Соут Плейнфілд штат Ню-Джерсі.

Під час Божественної Літургії у Неділю третю після П’ятидесятниці, Собору Галицьких святих та  Собору Одесських святих  Високопреосвященіший Митрополит Антоній у своїй проповіді наголосив що “святкуючи 60-ту річницю заснування цієї української православної родини, ми стоїмо сьогодні перед самим Христом, знаючи, що ми всі визволені дорогоцінною Його кров’ю. Сьогодні ми з’єднані з Богом у вірі, надії та любові, з’єднані у Ньому з тими, що відійшли від нас у вірі та надії на воскресіння, і разом сьогодні, як одна Христова родина, словом і ділом прославляємо Того, що привів нас і нашу церкву з небутті до буття. Сьогоднішня Літургія яка є в центрі сьогоднішнього святкування, запрошує нас усіх прийти до Христа, як прийшли до Христа Аскольд і Дир, Блаженна княгиня Ольга, Святий рівноапостольний Володимир, і всі святі та угодника Христової Православної України. ”

По закінченні Божественної Літургії усі присутні були запрошені до церковного залу де на них очікували смачні українські страви. Під час обіду усі присутні мали можливість прослухати історію парафії, а також концерт, який підготували діти під керівництвом Ірини Пилиповець. Після розрізання святкового торта було зроблено загальне фото з усіма присутніми на святкуванні, а також бажаючі спілкувалися з Митрополитом Антонієм. 

60th Parish Anniversary Celebration in WA

60th Parish Anniversary Celebration in WA - 06/28/2017

(25 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873