Hierarchs of the UOC of the USA Participate in the Observance of Ukraine’s 25th Anniversary of Independence at the United States Institute of Peace in Washington, DC - Ієрархи УПЦ США взяли участь у відзначенні 25-т
25th Anniversary of Independence of Ukraine

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA

CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS

PRESS RELEASE 

 

Hierarchs of the UOC of the USA Participate in the Observance of Ukraine’s 25th Anniversary of Independence at the United States Institute of Peace in Washington, DC

 

Ієрархи УПЦ США взяли участь у відзначенні 25-тої річниці Незалежності України в столиці США

 

Для урочистого відзначення у м.Вашингтон 25-ї річниці незалежності нашої держави Посольством України в США було обрано місце із символічною назвою – Інститут миру, що розташований у самому центі американської столиці

Серед понад 500 гостей заходу були представники дипломатичного корпусу, американських урядових і парламентських кіл, політологічних центрів та неурядових організацій, міжнародних фінансових установ і бізнесу США, місцевої української громади та ЗМІ.

У своєму вітальному слові Посол України в США Валерій Чалий подякував американській стороні за підтримку України у протистоянні російській агресії, лідерство у консолідації спільної міжнародної реакції на порушення РФ норм міжнародного права, а також за сприяння реформам в Україні, як у секторі безпеки та оборони, так і в соціально-економічній сфері. Окремо відзначивши внесок української громади США, Посол вручив орден «За заслуги» ІІІ ступеня Ігорю Воєвідці, президенту Фундації ім.Омеляна і Тетяни Антоновичів.

На прийнятті були присутні Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, який виступив із зверненням щодо неприйнятності будь-якого компромісу щодо окупації РФ Криму, а також захисник України Олександр Косолапов, який проходить лікування у Національному військовому медичному центрі ім. Волтера Ріда після важкого поранення, отриманого в зоні АТО, та митрополит Української Православної Церкви США Антоній у супроводі єпископа Даниїла та протоієрея Володимира Штеляка.

Привітання та слова на підтримку України прозвучали від конгресменів Брендана Бойла, Геральда Коннеллі, Сандера Левіна, Білла Паскрелля, Девіда Прайса, Пітера Роскама та Дункана Хантера, конресвумен Марсі Каптур, а також від Помічника заступника Державного секретаря США Бріджит Брінк. Зокрема, Бріджит Брінк підкреслила, що санкції проти Росії не буде знято, доки вона не виконає повністю свої зобов’язання. Представниками Конгресу наголошувалося, що США ніколи не визнають незаконну спробу анексії Криму та продовжуватимуть підтримувати Україну у протистоянні російській агресії, оскільки це є боротьбою за загальнолюдські цінності. 

Потенціал України у сфері розробок та інновацій у рамках заходу було представлено у вигляді виставки "50 винаходів, які Україна подарувала світу". Про задум її створення та реалізацію цього непересічного проекту гостям розповіла представник правління Українського кризового медіа-центру Наталя Попович.

Source: Embassy of Ukraine in the United States of America

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2022
Calendar 2022
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873