Triple Celebration at St. Panteleimon Mission in Brooklyn, NY with Metropolitan Antony and Bishop Daniel
Triple Celebration at St. Panteleimon Mission in NY

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA

CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS

PRESS RELEASE

 

Потрійне Святкування в Брукліні - Ню Йорку із митрополитом Антонієм та єпископом Даниїлом 

 

Triple Celebration at St. Panteleimon Mission in Brooklyn, NY with Metropolitan Antony and Bishop Daniel

 

7 серпня 2016р. Божого, в Українській Православній місії св. Пантелеймона в місті Нью Йорк відбулося святкове богослужіння з нагоди храмового свята. Урочисте богослужіння очолили предстоятель УПЦ США високопреосвященніший митрополит Антоній та преосвященніший єпископ Даниїл.

Під час літургії відбулась іподияконська хіротонія двох семінаристів Свято-Софіївської Української Православної Богословської Семінарії - Михайла Бокала та Миколи Зомчака.

Також архиєреї здійснили освячення престольної ікони св. Пантелеймона, після чого всі парафіяни були окроплені свяченою водою. Це тільки додало літургії ще більшої святковості та піднесеного настрою. Від сьогодні ця ікона буде окрасою та заступництвом усіх парафіян і тепер, прикладаючись до неї, вони зможуть просити здоров'я та зцілення у свого заступника.

Бо як ми знаємо св. Пантелеймон за свого життя був знатним лікарем, котрий через могутню віру, зумів навіть воскресити хлопчика, після смерті від укусу змії. Також вже будучи охрещеним завжди допомагав та лікував ув'язнених християн, за що був підданий тортурам та помер мученицькою смертю. Святий заступник і досі залишається  безвідплатним цілителем вірних та потребуючих у душевній чи тілесній недузі. І є чудовим прикладом християнського життя та твердої віри для кожного з нас.

В кінці літургії пролунали подячні слова та привітання митрополиту Антонію та єпископу Даниїлу, отцю-настоятелю Миколаю, парафіянам та усім присутнім, після  чого для усіх пролунали многоліття.

На завершення свята присутні були запрошені на святковий обід з українською музикою та танцями, і веселим та святковим настроєм.

На святі неодноразово згадувалось про плани побудови власного храму, що тільки ще більше згуртує парафіян та надасть перспективу процвітання парафії, майбутнього покоління та розвитку церкви загалом.

Triple Celebration at St. Panteleimon Mission in NY

Triple Celebration at St. Panteleimon Mission in NY - 08/07/2016

Photos by Seminarian Hryhorii Matviiv

(57 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873