Celebration of the Glorious Feast of Pentecost and the 65th Anniversary of Holy Trinity Ukrainian Orthodox Parish in Cheektowaga, NY
Celebration of Pentecost in Cheektowaga, NY

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA

CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS

PRESS RELEASE

 

Свято Пятидесятниці і відзначення 65 річниці заснування громади Святої Тройці в м. Чіктовага, Нью-Йорк

 

Celebration of the Glorious Feast of Pentecost and the 65th Anniversary of Holy Trinity Ukrainian Orthodox Parish in Cheektowaga, NY

 

Напередодні дня Святої Пятидесятниці Преосвященніший Владика Даниїл прибув до парафіі Святої Тройці в м.Чіктовага  Нью-Йорк. Ранком в  суботу 18 червня Владика Даниїл відслужив Святу Божественну літургію Поминальної Троїцької суботи в Святотроїцькому храмі. Під час поминальної служби Преосвященніший Владика молитовно згадав всіх спочилих ієрархів та священників Української Православної Церкви США і також парафіян  Святотроїцької парафії які відійшли у вічність. Преосвященніший Владика  привіз мощі святих з Києво- Печерської Лаври для поклоніння які знаходилися в храмі всі дні святкування. Після служби Божої Владика Даниїл разом з настоятелем храму о.Юрієм Касьяновим та семінаристами відвідали місцевий цвинтар помолились і побували на могилах парафіян спочилих у Господі.

А в вечері того дня  в храмі убраному зеленим віттям в честь Святої Пятидесятниці торжественно було відслуженно Велику Вечірню Преосвященнішим Владикою Даниїлом в співслужінні настоятеля храму о.Юрія Касьянова і о.Володимира Заблоцького (священника АПЦ). Владика по закінченню вечірньої сказав  надихаючу і повчальну проповідь.

Вранці, в неділю 19 червня в День Святої Пятидесятниці двері церкви  були широко відкриті чекаючи Преосвященнішого Владику Даниїла та численних гостей. Владика Даниїл в супроводі чотирьох семінаристів (Миколи Зомчака, Ігора Процака, Михайла Бокала та Юрія Бобка) прибув до Свято-Троїцького храму де його зустручали діти з квітами та сердечними вітаннями і з  словом від імені громади  говорила доктор Зіна Гайдучок,  а потім Владику вітав в настоятель о. Юрій Касьянов.

В свою чергу Владика Даниїл подякував за привітання і від усієї душі привітав всіх парафіян з святом Пятидесятниці, днем Святої Тройці і з юбілеєм заснування громади з її 65 -літтям та з днем Батька. З співом "Царю Небесний" почалася святкова Божественна Літургія . Владиці співслужили настоятель храму о. Юрій Касьянов та декан о. Ігор Креховецький з м. Рочестер. Владика в своїй проповіді вділяв багато уваги  на милосердя, на допомогу потребуючим  і любові до ближнього і про силу Духа Святого.

Після коліннопреклонних молитов і відпусту і співу многоліття Преосвященніший Владика Даниїл вручив нагороду: орден Святого Рівноапостольного князя Володимира - пану Володимиру Побивайло , за його багаторічну роботу на благо парафії з самого початку заснування громади і до сьогоднішнього дня, а також вручив Благословенні грамоти активним членам громади.

Після служби Божої святкуваня продовжилося банкетом в церковній залі та концертом.Під час банкету  голова управи Віктор Зибай привітав всіх з святом Пятидесятниці і юбілеєм 65 річницею заснування громади і подякував Владиці Даниїлу, священникам, семінаристам і всіх присутніх від імені громади Святої Тройці.

Celebration of Pentecost in Cheektowaga, NY

Celebration of Pentecost in Cheektowaga, NY - 06/20/2016

Photos by the seminarians of St. Sophia Seminary: Mykola Zomchak, Yurii Bobko, Ihor Protsak and Mykhaylo Bokalo

(64 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873