St. John the Baptist Ukrainian Orthodox Parish of Portland, OR Welcomes His Grace Bishop Daniel
Bishop Daniel Visits Portland, OR

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA

CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS

PRESS RELEASE

 

St. John the Baptist Ukrainian Orthodox Parish of Portland, OR Welcomes His Grace Bishop Daniel

 

Великдень (Пасха) - Світле Христове Воскресіння, найбільша і найвеличніша радість, Свято над Святами. Пасхальний період продовжується на протязі Світлої Сідниці і впродовж, аж до Вознесіння Господнього.

Це величне свято Пасхи святкуємо кожного року, і кожний рік отримуємо повноту радості і благодаті.

Саме у часі цього святкового торжества, на третю неділю Святих Жінок- Мироносиць, з Архіпастирським візитом Преосвященніший Владика Даниїл завітав до міста Портленд в штаті Орегон на парафію Святого Івана Хрестителя, що є на західному узбережжі Америки.

Кожного року приготування подібні; зустріч Владики з короваєм, вітальні слова дітей і радісні піснеспіви, але і кожного року є щось нове.

Цьогорічний Архіпастирський візит, Владика Даниїл розділив з усією паствою свою 8-му річницю служіння у єпископському сані. Привезені Владикою мощі Києво - Печерських Святих: Феодосія, Святого Арсенія і Святого Митрополита Володимира, які знаходилися у спеціальній раці були покладені для поклоніння. А також ікона 16-го століття Святих Отців Києво Печерських, і всі хто був присутній на торжестві мали можливість прикладення і молитви.

У проповіді з якою Владика звернувся до всіх присутніх людей, говорилось про сміливість і вірність жінок- мироносиць, які ішли до місця поховання Спасителя, щоб обмити тіло пахощами. І смуток їх був змінений на радість, яку сповістив їм ангел: ’’ Чого шукаєте живого серед мертвих’’. Радість про те, що Господь Воскрес!

Адже і сьогодення також посилає виклики і випробовування кожному, хто ісповідує Ісуса Христа, і так потрібно кожному з нас тієї сміливості і вірності у цей час випробовувань. Також Владика Даниїл розповів важливість поклоніння святим мощам, яка не просто є традицією, а давнім ісповідуванням віри , у всі часи. Звязок з тими, хто був угодний Богові, і всім своїм життям залишились вірні Йому.

Божественна Літургія завжди є чимось дуже важливим в житті кожного християнина, а особливо тоді, коли цю Літургію очолює Архієрей. Владиці Даниїлу співслужили настоятель парафії о. Володимир, і запрошений гість о. Андрій з Сіетла, настоятель парафії Святої Трійці.

Молитовна атмосфера, любовь до ближніх під час  Святої Євхаристії - принесення, осіняє кожного, хто є учасником Святої Трапези. 

Вітальними словами і многоліття Владиці Даниїлу з його боголюбивою паствою і всім парафіянам храму, закінчилася Божественна Літургія.

Продовження святкування відбувалося у нижній залі, де був приготовлений обід.

Додали хорошого настрою Владиці і всій парафіяльній родині виступ дітей, які показали сценку ‘’ Пасхальний кошик’’. Дитячий сміх і радість завжди знімають напруження сьогодення. Тому навіть Владика прийняв участь у підготовленій сценці пам’ятних фотографій з усіма юними акторами.

Також Владика Даниїл розповів про сиротинці в Україні, якими опікується наша Митрополія. Фотографії і слайди, короткі фільми в яких в одночасі і страх і безнадійність того положення життя тих дітей. Але і кожного разу коли бачили фотографії з усмішками додають надії про те, яка необхідна ця справа, що здійснює Митрополія і особисто Владика Даниїл, і кожна парафія, яка прилучається до цієї благодійної і такої необхідної роботи,  перш за все кожному з нас, у виконанні християнського обов’язку.

Підійшов до завершення святочний день візиту Владики Даниїла, кожний отримав благословення і пам’ятну іконку від архіпастиря для сповнення усього благого і задуманого, кріпкості в розбудові родини, парафії в примноженні всього, у доброму намірі, на Славу Божу. Амінь.

Bishop Daniel Visits Portland, OR

Bishop Daniel Visits Portland, OR - 05/18/2016

Photos by Seminarian Ihor Protsak

(22 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873