AXIOS! Worthy! ГІДНИЙ!- Deacon Vasyl Shak Ordained as a Priest by Bishop Daniel
Deacon Vasyl Shak Ordained as a Priest by Bishop Daniel

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA

CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS

PRESS RELESE

 

AXIOS! Worthy! ГІДНИЙ!

Deacon Vasyl Shak Ordained as a Priest by Bishop Daniel

 

12 березня, у м'ясопусну суботу, у місті Савт Бавнд Брук, Н. Дж. в церкві-пам’тнику святого Андрія Первозванного відбулась архиєрейська літургія з нагоди хіротонії диякона Шака Василя в сан Пресвітера, котру очолили преосвященніший владика Даниїл у присутності первоієрарха УПЦ США митрополита Антонія, настоятеля храму Андрія Первозванного отця Юрія Сівка і священників з ближніх і дальніх околиць, котрі завітали до нас у цей святковий день, а також хор у складі семінаристів Свято-Софіївської Семнарії. Також важливо згадати, про людей котрі завітали до нашого храму, а саме родина, парафіяни, друзі, близькі, семінаристи чи просто знайомі хто знає о.Василя Шака.

У своєму Архипастирському звернені до вірних, владика Даниїл звернув свою увагу на те, якою не простою є стежинна священичого служіння. Пригадуючи себе в молодості, владика поділився з вірними, якою не легкою була його священича стежина. “Однією із найважливіших речей є проповідування Євангелія Господнього і засіяння зерн Христової Віри у серця людей, уділяючи їм тайну Євхаристії”, сказав владика Даниїл настановляючи диякона Василя, перед його хіротонією.

Після літургії, отець Василь Шак висловив слова щирої подяки нашим архиєреям Митрополиту Антонію і Преосвященнішому владиці Даниїлу, отцю Юрію Сівку, священнослужителям, хористам Свято-Софіївської Семнарії і усім рідним, друзям і близьким котрі завітали до храму у цей день. У своїй зворушливій промові отець Василь поділився своїми враженнями і переживаннями котрі Він переживав під час хіротонії.

Також отець наголосив на підтримці рідних і близьких його серцю людей, батька, матері, дружини Олени, сестри Ірини і маленького синочка Ромчика, котрих йому так бракувало під час його дияконської хіротонії.

Після слів подяки, отець Василь ласкаво запросив усіх гостей котрі відкликнулись на його заклик, на святковий обід котрий відбувся у стінах Свято-Софіївської Семнарії.

Під час трапези гості склали в адресу о.Василя Шака щиросердечні привітання з нагоди його хіротонії, бажаючи йому міцного здоров'я, сімейного затишку, Божого благополуччя, щоб дорога його священичого служіння привела тих людей, котрі будуть слідувати його прикладу до спасіння, до життя вічного, життя з Богом. На многії і благії літа!

Deacon Vasyl Shak Ordained as a Priest by Bishop Daniel

Deacon Vasyl Shak Ordained as a Priest by Bishop Daniel - 03/12/2016

Photos by Seminarian Hryhorii Matviiv

(28 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873