NY City Archpastoral Visit of His Grace Bishop Daniel - Владика Даниїл відвідав парафію Пресвятої Тройці в Ню Йорку
NY City Archpastoral Visit of His Grace Bishop Daniel

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA

CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS

PRESS RELEASE

 

NY City Archpastoral Visit of His Grace Bishop Daniel

Владика Даниїл відвідав парафію Пресвятої Тройці в Ню Йорку

Автор - Василина Мазур     Фотографії - семінарист Ігор Процак

 

10 січня 2016 року, у першу Неділю  після Різдва Христового, Преосвященний Владика Даниїл відвідав парафію Пресвятої Трійці у місті Ню Йорку.

Нашого Владику зустріли юні вихованці  зі школи Святої Трійці, котрі привітали Архиєрея теплими словами і щирою колядою, побажавши міцного здоров'я. А разом із настоятелем храму Святої Трійці протоієреєм Тодором Мазуром та протоієреєм Степаном Чопком, просили у нашого  Архиєрея молитов перед Господом та Божого Благословіння усім парафіянам цього святого храму. 

У своєму пастирському звернені до вірних, Владика  навчав, що не потрібно дбати про земне багатство, потреби і подарунки собі, та один одному, а потрібно пам'ятати, що Новонароджений  Христос перебуває в нашому серці  і у кожного, хто з вірою, душевним трепетом і любов'ю підносить свої молитви до Нього.

Владика також згадував про християнську любов один до одного, і маючи у своєму серці Новонародженого Христа, слід поділитися Ним з іншими людьми.Найбільше чого хотів Владика Даниїл, це побажати усім нам людської простоти.

Опісля літургії свято не закінчувалося. Наші маленькі вихованці  промовляючи Молитву "Отче Наш" колядували  для єпископа, дякуючи йому за такий молитовний день і підтримку у своїх молитвах. Отець Тодор щиро дякував за принесені перед Богом дари та молитви і просив Владику, щоб Він продовжували молитися за паству Української Православної Церкви Сполучених Штатах Америки протягом цього важкого часу а Україні, а також за цвіт нашого роду, дітей, щоб виростали і процвітали в обличчі  традиції Церкви, і не забували  свого коріння.

Після невеличкого обіду діточки продовжували колядувати, вінчувати і прославляти Народження Божого Сина. А також вертеп парафії Пресвятої Тройці долучався до Різдвяних традицій нашого українського роду, намагаючись показати, що сила Божа і ласка новонародженого Ісуса переможе всі пекельні і нечисті сили.

Преосвященніший Владика Своїм словом і зверненням до людей молитовно їх обійняв і говорив про те, як важливо зберегти традиції наших праотців, дідусів та бабусів у далекому від України Ню Йорку - на парафії, яка оточена громадами італійського та китайського походження. Але дух українського життя і дар Різдва  не зважаючи на це святкується. І таким чином парафіяни і прихожани, хоч і далеко від своїх рідних та домівок мають змогу  поринути і відчути ці молитовні емоції і радісні почуття та з'єднати себе з Богом.

NY City Archpastoral Visit of His Grace Bishop Daniel

NY City Archpastoral Visit of His Grace Bishop Daniel - 01/11/2016

Photos by Seminarian Ihor Protsak

(29 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873