Громада церкви-пам’ятника Св. Андрія Первозванного у Саут Баунд Бруці відсвяткували храмове свято
Feast Day Celebration at the Memorial Church

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA

CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS

PRESS RELEASE

 

Громада церкви-пам’ятника Св. Андрія Первозванного у Саут Баунд Бруці відсвяткували храмове свято

Диякон Василь Шак

 

6 грудня 2015 року у церкві-пам'ятнику Святого Апостола Андрія Первозванного відбулися урочистості з нагоди храмового свята. У цей гарний недільний та сонячний ранок перед Божественною Літургією на сходах храму діти Суботньої Школи, Староста Дмитро Козлюк, від імені Сестрицтва п. д. Леся Сівко із хлібом та сіллю та настоятель храму отець Юрій Сівко привітали Високопреосвященніного Митрополита Антонія.

Торжество урочисто розпочалось Архієрейською Божественною Літургією, яку очолив Високопреосвященніший Митрополит Антоній у співслужінні настоятеля храму о. Юрія Сівка. За Божественною Літургією співав Хор церкви-пам'ятника під керівництвом диригента п. Михайла Андреця та п. Наталі Гончаренко. Також на літургії були присутні семінаристи Свято Софіївської Семінарії, велика кількість парафіян та гостей. Богослужіння відбувалося на єдиному духовному пориві архієрея, священиків та вірних. Коли спільна молитва у своїй невимовній частині то вона, невтримним польотом підноситься до Господа.

Під час літургії присутні мали змогу приступити до Святого Причастя, що є усвідомлення факту, що християнське життя є невіддільним від участі у Святих Тайнах. Багато вірних, які прийшли віддати шану Всевишньому та Андрію Первозванному, змогли отримати благословення.

Після богослужіння Високопреосвященний Митрополит Антоній звернувся до вірних з повчальним та змістовним словом. Зокрема Високопреосвященний Владика відзначив наступне: "…Сьогодні свято апостола Андрія Первозванного. Первозванний! Його самого першого з усіх учнів покликав Господь до апостольського служіння... Господь сподобив Українську землю бачити апостола Андрія Первозванного..." Також Митрополит звернувся до всіх, хто носить ім’я Андрій, та привітав з днем ангела.

На закінчення свята до присутніх із словами подяки звернувся настоятель храму отець Юрій, також подякував Високопреосвященнішому Митрополиту Антонію за відвідини парафії та запросив на святковий обід до церковної залі.

На святковому обіді були присутні близько 150 людей, які мали можливість подивитися концерт у виконанні дітей нашої Суботньої Школи. Під час обіду Сестрицтво привітало Владику Митрополита із  30-ю річницею Його Архієрейського служіння і подарували Його Високопреосвященству хрест та панагію. Хор заспівав многоліття.

Ще раз наостанок отець Юрій подякував Митрополиту Антонію, сестрицтву за гарний та смачний обід, дітям за виступ, парафіянам та всім гостям за те, що прибули на храмове свято.

Святий Отче Андрію моли Бога за нас!

Feast Day Celebration at the Memorial Church

Feast Day Celebration at the Memorial Church - 12/06/2015

(20 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873