Молитва в день свята Покрова Пресвятої Богородиці
Prayer on the Feast of Pokrova

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA

CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS

PRESS RELEASE

 

Молитва в день свята Покрова Пресвятої Богородиці

диякон Василь Шак

 

14 вересня 2015р. у день свята Покрови Пресвятої Богородиці на цвинтарі Св. Андрія Первозванного в духовному осередку митрополії УПЦ США в Савт Бавнд Бруці, Н. Дж. була проведена панахида за загиблими воїнами УПА, які відстоювали волю і незалежність України.

Відразу після закінчення Літургії свята Покрова Богородиці правлячий архієрей Західної Єпархії та голова Консисторії УПЦ США Преосвященний владика Даниїл відслужив Панахиду. Владиці співслужили настоятель храму о. Юрій Сівко, о. Василь Пасакас та диякон Василь Шак. Також брали участь у служінні панахиди хор Св. Софіївської Семінарії, численна кількість парафіян та гостей.

Після панахиди усі разом виконали гімн України та Владика у своїму заключному слові подякував всім хто прийшов, і коротко розповів, про неоціненний внесок Української Повстанської Армії в боротьбу українського народу за незалежність, готовність на самопожертву заради свободи, і де хто з тих, що тут поховані на цвинтарі Св. Андрія недожили до того часу, коли Україна стала незалежною.

Свято Покрови Пресвятої Богородиці деякими невипадково вважається днем створення Української Повстанської Армії (УПА). Цього дня в містах України відбуваються ходи та мітинги прихильників героїв. 14 жовтня 2014 року Президент України Петро Порошенко з метою вшанування традицій та на підтримку ініціативи громадськості скасував відзначення Дня захисника Вітчизни і встановив свято День захисника України, яке відзначатиметься щорічно 14 жовтня.

Prayer on the Feast of Pokrova

Prayer on the Feast of Pokrova - 10/15/2015

Photos by Seminarian Mykola Zomchak

(10 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873