Bізит єпископа Даниїла запам'ятається малечі школи св. Трійці надовго - His Grace Bishop Daniel Visits Cathedral Parish School in New York City
Bishop Daniel Visits Cathedral School in NY City

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA

CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS

PRESS RELEASE

 

Bізит єпископа Даниїла запам'ятається малечі школи св. Трійці надовго

 

His Grace Bishop Daniel Visits Cathedral Parish School in New York City

 

Ще минулого роки трьохрічна дітвора вивчала з книжечок, що “священник у високій золотій шапці” - це єпископ. А у суботу, 3 жовтня 2015 року, до Школи св. Трійці що у знаходиться у Манхетені при церкві св. Трійці, завітав єпископ Даниїл.

З моменту заходження Владики до шкільної кімнати, було зрозуміло, що над спільною мовою працювати нема потреби. Діти навперебій намагались долучитись до квітів, які дарували з нагоди дня народження Владики. Владика Даниїл, як завжди, педагогічно, пастирсько та надзвичайно легко подав повчальні історії.

Діти захоплено слухали, по-дорослому задумувались і по-дитячому дискутували. Найбільше емоцій викликав приклад знищеної і пошарпаної грошової купюри, яка так і не втратила свою цінність. І малеча запам'ятала, що Бог як і Мама, завжди готові пробачити нам, якщо ми повернемось і вибачимось. Владика зробив неоціннену екскурсію по єпископських реквізитах, діти торкались до мітри і розкладали посох. Такі речі яскраво запам'ятовуются у маленькій голівці, а ще танці, співи і загадки руйнують будь-які кордони i зближують серця.

Маленькі хрестики, які кожному у подарунок дістались від Владики, вже висять на дитячих шийках як найсильніші обереги, як спогад про цікавий урок, як бажання бути частинкою Родини. Принаймі школа св. Трійці так започаткована і зорієнтована. Дітвора голосно подякувала Владиці і запросили.... на наступний урок, адже такі уроки – скарби. І не тільки для дошкільнят.

Дякуємо Вам, Владико!

Bishop Daniel Visits Cathedral School in NY City

Bishop Daniel Visits Cathedral School in NY City - 10/03/2015

Photos by Subdeacon Ivan Chopko

(23 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873