Візит до Знам’янського дитячого будинку-інтернату
Visit to Znamianka Orphanage

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA

CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS

PRESS RELEASE

 

 Візит до Знам’янського дитячого будинку-інтернату

aвтор – Тетяна Іванівна Валько

 

10 червня з візитом до Знам’янського дитячого будинку-інтернату перебував Єписком Даниїл від Української Православної Церкви США з благословення предстоятеля УПЦ США Високопреосвященнішого  Митрополита Антонія.

Важко передати  те почуття любові та щастя в серцях дітей дитячого будинку від зустрічі з Владикою Даниїлом,  вони з нетерпінням чекали цієї зустрічі, яка почалася від моменту, коли прибув поїзд з Києва. Діти влаштували невеличкий концерт,  який розпочався Гімном України, українськими народними піснями, а ще діти разом з музичним керівником Захарковим Сергієм Миколайовичем підготували пісню «Золоте серце», яку вони присвятили Владикі.  Співпраця з УПЦ США почалася з 1998 року після візиту до дитячого будинку-інтернату письменника Володимира Яворівського та  подружжя Надії та Зенона Матківських, які в 1996 році заснували Фонд допомоги дітям Чорнобиля з США фінансове забезпечення цього фонду  великою мірою здійснювала УПЦ США, а вже 1999 році надійшов  перший гуманітарний вантаж, який зібрали парафіяни Української Православної церкви США.

За всі ці роки було зроблено дуже багато: відкрито сучасно оснащену ігрову кімнату, кімнату Монтессорі, кімнату сенсорики, в яких зроблено сучасний ремонт та забезпечено сучасним обладнанням, кабінети трудової реабілітації   відкриті  на честь архієрейської хіротонії преосвященного Єпископа Данила, Української Православної Церкви США, Фондом допомоги та розвитку дітей Чорнобиля, відкрито дитячу кухню де діти разом з вихователем сервірують столи, готують страви, встановлено кондиціонери.

В 2013 році подарований мікроавтобус «Мерседес» завдяки якому діти мають можливість здійснювати екскурсії, які великою мірою забезпечує Владика Даниїл і до Мотронівського монастиря, Суботівської церкви, до Києва на Новорічну ялинку, на природу, а в день візиту Владика Даниїл запросив дітей до піцерії «Челінтано». Діти мали змогу поласувати всіма видами піци, яку готують в піцерії і найкраще морозиво і соки, і взагалі всі забаганки дітей, а потім ще й подарунки від Владики Даниїла та працівників піцерії, які були розчулені великою любов’ю  Владики Даниїла до дітей дитячого будинку. Потім знову спілкування з дітьми, особливе уважне, доброзичливе з почуттям любові.

Всі, хто бувають з візитом у Знам’янському дитячому будинку-інтернаті говорять, що наші діти якісь особливі, відкриті до спілкування, доброзичливі, усміхнені, велику роль в вихованні наших дітей зіграв Владика Даниїл його доброта і любов завжди були прикладом для працівників закладу. Діти мають надію на зустріч в найближчому майбутньому з Владикою та приїзд місіонерів  до наступних літніх та зимових турів.

Подяка та низький уклін Митрополиту Антонію співробітникам  консисторії УПЦ в  США  та всім прихожанам Української православної церкви. Доречі заклад знову отримав допомогу:  надійшли  посилки з памперсами та пелюшками.

Read additional information on Bishop Daniel's Visit to Znamianka Orphanage at http://uocofusa.org/news_150610_1.html

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873