Bishop Daniel Visits St. Volodymyr Cathedral in Chicago, IL - Відвідини Владикою Даниїлом Свято-Володимирського Кафедрального Собору
Bishop Daniel Visits St. Volodymyr Cathedral in Chicago, IL - Відвідини Владикою Даниїлом Свято-Володимирського Кафедрального Собору

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA

CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS

PRESS RELEASE

 

Відвідини Владикою Даниїлом Свято-Володимирського Кафедрального Собору

 

Bishop Daniel Visits St. Volodymyr Cathedral in Chicago, IL

 

Неділя 22 березня, 2015 р. була незвичайною для громади Українського Православного Кафедрального Собору св. кн. Володимира у Чикаго. У цей день Преосвященніший Єпископ Даниїл завітав до своєї боголюбивої пастви. І хоч після тижневого потепління наші сподівання на скорий прихід весни начебто розвіялися, настрій присутніх у нашому храмі був піднесений та по-весняному бадьорий.

Близько 10 години ранку, у супроводі вівтарних прислужників, Владика Даниїл увійшов до нашого собору. Найпершими привітали Архипастиря квітами учні класу по приготуванню до першої сповіді: Калина Браш, Максим Ващук, Павлик Зайцев, Софійка Калинюк, Лариса Олмедо та Богданка Паньків. Їхній наставник, п. Петро Браш, звернувся до Владики з коротким словом привітання. Представники сестрицтва та Парафіяльної Управи Собору традиційно вітали Владику хлібом-сіллю. Настоятель Собору, о. Іван Лимар, подав Владиці святий хрест та попросив його молитов за нашу громаду, за її добробут та духовний зріст.

Божественна Літургія, яку очолив Преосвященніший Владика, надавала особливого піднесення присутнім, прикрашена молитовним співом кафедрального хору "Боян" під проводом Маестро Володимира Поповича.

Із замиранням серця присутні слухали розповідь про житіє святих сорока мучеників Севастійських, преподобного Іоана Ліствичника, та заклик Архипастиря наслідувати їх приклад у вірі, самопожертві і терпінні. У повітрі ніби витали слова псалма сто двадцять другого, який співали святі мученики, коли їх вели до темниці: "До Тебе, що перебуваєш на небі, зводжу очі мої. Як очі рабів звертаються до рук господарів їхніх... так і очі наші - до Господа Бога нашого, аж поки помилує нас." Владика нагадав також про новітніх мучеників - християн Сирії та інших країн, де бути вірним Христові тепер - справжній подвиг, а також поділився своїми враженнями від недавньої поїздки в Україну.

Після Служби Божої Владика Даниїл прийняв участь у Річних Загальних Зборах парафії Собору св. кн. Володимира, де було вирішено багато питань та вирішені важливі питання праці нашої Церкви, а також було обрано нову Управу парафії.

По закінченні цього насиченого подіями дня, Єпископ Даниїл дав свої настанови для нових урядників Управи Собору. У піднесеному настрої розходились люди по своїх домівках, налаштовані на завершення Великого Посту, ніби повторюючи слова великого прокимена, що його помовляв святий Киріон, один із сорока мучеників севастійських: "Хто Бог великий, як Бог наш?! Ти єси Бог, що твориш чудеса."

Автор - Добродійка Лілія Лимар

Фото - Олена Лимар

Bishop Daniel Visits St. Volodymyr Cathedral in Chicago, IL

Bishop Daniel Visits St. Volodymyr Cathedral in Chicago, IL - 03/23/2015

(16 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873