St. Nicholas Parish Picnic in Troy, NY
St. Nicholas Parish Picnic in Troy, NY

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA

CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS

PRESS RELEASE

 

Парафіяльний Пікнік парaфії св. Миколая в місті Трой, Нью-Йорк

 

17 серпня 2014 року парaфія св. Миколая в місті Трой, Нью-Йорк відчинила свої двері для свого ієрарха, Високопреосвященнішого митрополита Антонія, який завітав разом з усіма семінаристами на парафіяльний традиційний щорічний пікнік. У такий особливий спосіб віряни та духовенство поєднали щиру молитву з відпочинком. Божественна літургія, яку очолював Високопреосвященніший владика Антоній разом з настоятелем отцем Василем, відбулася в парку, неподалік міста Трой.

 

У зв’язку з мінливою погодою, літургію служили в павільйоні, проте це не стало на заваді всім парафіянам та гостям піднести свої щирі молитви Господеві за добре життя, за здоров’я своїх рідних та за мир на рідній землі. Митрополит Антоній у своїй проповіді навчав бути щирими християнами шляхом посту та молитви, нести свою віру не лише в розумі, але й у серці. Адже якщо немає віри та любові в серці, тоді вона не є щирою. А якщо ми маємо все це в своєму серці, то повинні осягнути і розумом. Адже на те і є Христові науки, щоб через розум людини достукатися до її серця.

о. Василь привітав владику та подякував за духовну науку зі сподіванням на майбутні візити ієрарха, що виявить духовну підтримку своїй пастві. По завершенні богослужіння, звісно, слідував обід, приготований спільними зусиллями всіх парафіян храму св. Миколая. Під час обіду був організований збір коштів на гуманітарну підтримку української армії, та невеличкі лотереї, які внесли свою веселу нотку в це дійство.

 

Парафія св. Миколая щороку організовує такий пікнік, куди запрошує не тільки своїх парафіян та прихожан, але і всіх інших вірних. У такій абсолютно невимушеній обстановці панує молитовний та патріотичний дух, де кожен відчуває себе членом цієї духовної родини, що зібралася в ім’я Боже.

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873