Archpastoral Visit to Holy Trinity Ukrainian Orthodox Parish Family in Seattle, WA
Archpastoral Visit to Seattle, WA

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA

CONSISTORY OFFIE OF PUBLIC RELATIONS

PRESS RELEASE

 

Archpastoral Visit to Holy Trinity Ukrainian Orthodox Parish Family in Seattle, WA

 

В суботу, 19 липня 2014 року Божого, парафія Святої Трійці в м. Сієтлі, штату Вашингтон, зустрічала Преосвященнішого Владику Даниїла, правлячого Архієрея Західної Єпархії, Голову консисторії УПЦ в США.

Увечері Владика Даниїл та вірні парафії спільною молитвою відслужили Молебень до Пресвятої Богородиці за український народ, який переживає трагічні часи своєї історії. А також Панахидне моління за тих героїв, які поклали своє життя за волю України, за всіх загиблих під час воєнних сутичок, а також за всіх хто загинув в авіакатастрофі Боїнга 777 на Донеччині.

Після закінчення Богослужіння Владика поділився з парафіянами своїми враженнями від поїздок в Україну, коли він відвідував поранених і сім’ї загиблих після Лютневих подій на Майдані.

Під час свого візиту Владика виділив час оглянути земельну ділянку, яку парафіяльна родина планує купити для будівництва церковного храму, підтримавши усі парафіяльні плани і дав хороші поради.

Недільного ранку парафіяни церкви зустрічали Преосвященнішого Владику Даниїла. За українськими традиціями дорогих гостей зустрічають пишним короваєм. Чудовими квітами та словами щиросердечного привітання.

Преосвященніший Владика очолив Архієрейську Божественну Літургію, співслужив з ним настоятель храму Пресвятої Трійці о. Андрій, допомагали під час Літургії вівтарні хлопці Артур, Андріан і Василь, координатором яких був семінарист Свято-Софіївської семінарії УПЦ США Володимир Суканець.

Під час Богослужіння у своєму повчальному слові Владика звернувся до всіх вірних із посланням святого Павла до Коринфян: «Любов довго терпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить в усе, сподівається усього, усе терпить. Ніколи любов не перестає»(1 Кор. 13:4-8).

Цими словами Владика хотів наголосити, що ми християни є тими людьми любові. Що Христос неустанно стоїть при дверях наших сердець аби допомогти нам відшукати втрачену любов. Бо любов – це найкращі ліки для всіх людських ран і недуг. Якщо людина повна любові, то вона не може творити зла ближньому.

Перед молитвою «Вірую» Владика запропонував обняти один одного, таким чином примиритись між собою і збагатитись духовно.

Закінчилось Богослужіння посвяченням власноручно вишитої добродійкою Надією ікони Святої Трійці, яка була пожертвувана парафії від сім’ї настоятеля о.Андрія, а також поклонінням до часточки Животворчого Хреста Господнього, який був привезений Владикою Даниїлом.

Святково прикрашений зал чекав усіх парафіян зі смачним обідом. Під час обіду Владика запропонував увазі всіх присутніх переглянути фото і відео з інтернатів України, якими опікується УПЦ США. Усі присутні були настільки зворушенні, що не могли стримати сліз, своїх емоцій. Всі були враженні та духовно зворушені тими дитячими недугами, які переживають маленькі діти – “ангели з одним крилом”. Під час презинтації діти вручиличека на суму 600 доларів для тих дітей які перебувають у сиротинцях. Ці кошти діти збирали продаючи просфори, які випікали самі під настановою отця Андрія. Напевне і Бог посилає таких ангелів щоб допомогти прочистити храм нашого серця, аби там поселилися чесноти любові, добра і милосердя. Так як наш Владика, який як та свічка, що світить там де бракує радості, де бракує людяності, милосердя, і як сказано в Євангелії – бути світлом світу.

Автори: Галина Микитюк та Ірина Пилиповець.

Фoтo: Володимир Суканець

Archpastoral Visit to Seattle, WA

Archpastoral Visit to Seattle, WA - 07/24/2014

(28 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873