Свято cв. Миколая у Школі Українознавства при Українському Катедральному Соборі Св. Кн.Володимира у Чикаго!
St. Nicholas Festivities in Chicago, IL

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

Свято cв. Миколая у Школі Українознавства при Українському Катедральному Соборі Св. Кн.Володимира у Чикаго!
Добродійка Лілія Лимар     Світлини Олена Лимар

День Святого Миколая - свято, на яке з нетерпінням чекають і діти і дорослі. Цього року Школа Українознавства при Українському Православному Катедральному Соборі Св. Кн. Володимира святкувала його у неділю, 15 грудня. У цей нелегкий для нашої Батьківщини час учителі та вихованці Школи присвятили його Євромайдану - як самій ідеї боротьби за європейське майбутнє України, так і його учасникам - цвітові української нації, що не бажає стояти осторонь, а,незважаючи на заборони та силовий спротив теперішньої злочинної влади, прагнуть вибороти гідне життя для усієї країни. Цим настроєм було проникнуте усе свято: від вступного слова настоятеля Собору отця Івана до виступів учнів та самого отця Миколая, що ласкаво завітав на нашу урочистість.

Опівдні зал був ущент заповнений викладачами, учнями,їхніми батьками та парафіянами Собору. На обличчях присутніх можна було прочитати хвилювання з притаманним святу очікуванням дива.

Та ось дійство розпочалось: на початку отець Іван правітав усіх присутніх зі святом. На підтримку прагнень наших співвітчизників до свободи пролунала молитва"Боже Великий, Єдиний", яку виконали учителі школи разом з усіма присутніми. Потім учні молодших класів вітали присутніх віршами, віншуваннями, піснями та колядками. Цього разу, під керівництвом своїх учителів,учні старших класів приготували "Вертеп" - різдвяне дійство. Вони захоплююче грали доручені їм ролі традиційних героїв, в яких була присутня і нота гумору, що не раз викликала веселий сміх глядачів.

Потім, на гучний заклик усіх присутніх, до залу поважно завітав св. Миколай. Після коротенької розповіді про справжнього святителя Миколая, наш Миколай вручив подарунки учням та учителям Школи, а також усім дітям,що були присутні на святі. Радості малюків не було меж -вони отримали пакунки з цукерками. Традиційно наша Школа готує подарунки, але цього разу місцеві українські крамниці також долучились до свята: Ukraina Deli та Ann's Bakery пожертвували частину цукерок для свята. Особливо вагомий внесок зробили наші європейські друзі з Rich's Deli - вони подарувяли 18 кілограмів конфет фабрики "Рошен", чим допомогли додати справжнього українського смаку нашому святу!

По закінченні урочистої частини усі були запрошені до перекуски, приготованої батьками учнів. Бажаючі також мали змогу придбати печиво на свята від нашого"Різдвяного Базару".

З настроєм родинної єдності, радості спілкування та очікування великого празника Різдва Христового розходились присутні по своїх домівках, натхненні чарівним духом Свята Миколая в Українській Школі.

 

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873