Архипастирська візитація Преосвященного Владики Даниїла в містo Портленд штат Орегон
Archpastoral Visit to Portland, OR

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

Архипастирська візитація Преосвященного Владики Даниїла в місті Портленд штат Орегон
добродійка Ірина

Духовність- є основою життя кожного християнина в ісповіданні віри православної, багатсвом традицій і шанобливим ставленням до всієї повноти того, що ми називаємо духовно-історичною спадщиною українського народу. Наріжним каменем нашого життя, бездонною криницею благодатті - є Церква. Саме служіння Богу рідною мовою є виконанням нашого святого обов'язку, який робить нас причасниками і спадкоємцями тих благих щедрот, які спосилає на нас Всевишній.

Дванадцята  неділя  після  П'ятидесятниці, 15  вересня 2013 р. Божого, для парафії Святого Івана Хрестителя в місті Портленд штат Орегон, молитовним натхненням і радістю, була відзначена Архипастирською візитацією Преосвященнішого Владики Даниїла. Служба Богові - Свята Євхаристія є немовби тією перлою і таїнством, де ми є причасниками святості, яку не в силі збагнути розумом, але здатні прийняти душею, що є безсмертною.

Преосвященішого Владику з теплими словами, запашним хлібом  зустріли  наймолодші наші парафіяни.

Співслужили Владиці Даниїлу, настоятель храму протоієрей о. Володимир Зінчишин  та отець Андрій Матлак, настоятель парафії в Сіетлі.

У своєму повчальному слові, Владика, звернув нашу увагу на ті насущні проблеми, які присутні в нашому повсякденному житті і вирішення залежить в першу чергу в нас самих.    

Архиєрейське Богослуження супроводжується додатковими піснеспівами, які молитовного відчуття додають напротязі всієї Служби Божої. Вся Божественна Архиєрейська Літургія гармонійно, духовно і на професійному рівні прозвучала хором парафії, під керівництвом пані Марії Камші.

По закінченні Служби, відбувся святковий обід, приготовлений невтомними руками сестрицтва парафії, на якому була змога поспілкуватися про сьогодення і подилитися планами на майбутнє. Під час обіду зі словами вдячності до Владики, звернувся голова парафіяльної управи пан Василь Задорожний. Маючи змогу спілкування, Владика Даниїл відповів на ті питання парафіяльного життя, якими живе Церква в сьогоденні і на деякі особисті, що додає чіткого розуміння поклику у виконанні тих обітниць, які є на добробут нашої Церкви і Слави Божої.

Archpastoral Visit to Portland, OR

Archpastoral Visit to Portland, OR - 09/18/2013

(19 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873