Святкування 1025 -річчя Хрещення Русі - України в Святотроїцькій парафії м.Чіктовага Н.Й.

Святкування 1025 -річчя Хрещення Русі - України в Святотроїцькій парафії м.Чіктовага Н.Й.

28 липня 2013 року в день Святого Рівноапостольного князя Володимира в парафії Святої Трійці Української православної церкви м.Чіктовага,Нью-Йорк відбулася непересічна подія в житті Української громади в околицях Баффало — перший Українсько-Американський фестиваль присвячений 1025- річниці Хрещення України. Відзначали величну подію християнської історії нашої України. Вагома подія зібрала християн разом, велика кількість людей прибула на святкування з околиць Баффало та Рочестеру, а також завітали гості з Канади.

Торжественну частину відкрив настоятель громади Святої Трійці отець Юрій Касьянов, який в своїй промові розповів присутнім про події, які відбулися 1025 років тому на святій Українській землі. В кінці промови він зачитав Послання Постійної Конференції Українських Православних Єпископів поза межами України з нагоди 1025-ліття Хрещення Київської Русі-України і привітання організаторам та учасникам фестивалю від Генерального консула Генерального Консульства України в Нью-Йорку Ігоря Сибіга. Слово привітання від Української Кредитної спілки мала пані Тамара Денисенко, а також учасників фестивалю привітали священники з інших церков, які прибули на свято.

На закінчення торжественної частини всі учасники культурної програми в молитовному настрої заспівали "Отче наш" та "Богородице Діво". Після чого почалася насичена культурна програма яку представляли професійні гурти та місцеві аматори. Ведучий концертної програми Тарас Гурмак під гучні оплески представляв виконавців. Своїм співом зачарували сестри Христина та Віра Лещинські, гурт "Мальви" та "Чічки".Танцювальні колективи з Торонто та Баффало показали надзвичайно гарні українські та класичні танці. Видатний бандурист доктор Віктор Мішалов представив декілька своїх композицій та ще багато інших виконавців звеличували свято.

До самого закриття коли вже сіло сонце віртуозно грав гурт "Мозаїка" із м.Торонто. Багато праці в проведенні та організації свята зробили голова управи Віктор Зибай, члени громади Іван Рішко, Галина Антонишин, Юрій Лобур та інші за що їм щира подяка та низький уклін. Вишукані українські страви, гарна погода, чудова концертна програма і в такій атмосфері любові до ближнього пройшов перший фестиваль громади Української православної церкви Cвятої Трійці в м. Чіктовага.

Настоятель Свято-троїцького храму Української православної церкви в м.Чіктовага
отець Юрій Касьянов

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873