УРОЧИСТЕ СВЯТКУВАННЯ ХРАМОВОГО СВЯТА ПЕРВОВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА В КЕРГОКСОНI, Н.Й.

УРОЧИСТЕ СВЯТКУВАННЯ ХРАМОВОГО СВЯТА ПЕРВОВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА В КЕРГОКСОНI, Н. Й.

У неділю 21 липня Парафія Місії св. Володимира урочисто відсвяткувала своє храмове свято в церкві св. первоверховних Апостолів Петра і Павла. Місцева громада та гості зібралися перед початком Божественної Літургії у Храмі, щоб привітати Митрополита, правлячoго ієрарха східноїєпархії, Владику Антонія. За нашою українською давньою традицією з хлібом і сіллю вітала п. Ніна Дудар, а з квітами вітали Владику дівчатка, Зоя Щепко, та Вікторія і Наталія МекМікен. При вході до храму настоятель о. Юрій Базилевський вітав владику з Хрестом та коротким привітальним словом.

О 10:00 год. розпочалася Свята Божественна Літургія, яку очолив владика Митрополит Антоній. Владиці Антонію співслужив настоятель, о. Юрій Базилевський, як рівно ж іподіякони-­семинаристи, Володимир Суканець, його двоюрідний брат Володимир Суканець і Едвардо Мауро Гогалвес. Як і що неділі у вівтарі прислуговували вівтарні прислужники Степан і Віктор Щепки-Гамілтон.

Богослужіння в цей день було надзвичайно духовно піднесеним бо в цей день Місія св. кн . Володимира відзначала своє десятерічча як також 10 річницю служіння о. Юрія в Божому винограднику. Хоч парафія була заснована ще в 60-тих роках, через зменшення парафіян і відсутність священника парафія перестала існувати. З приходом о. Юрія відновились регулярні богослужіння. В літні місяці богослужби відбуваються в каплиці св. кн . Володимира на Союзівці. Православні богослужби влітку відвідують члени дитячих таборів, фестивалів, з’їздів товариств та семінариучителів українознавства. Хоч каплиця св. кн Володимира належить до Союзівки парафіяни з власних коштів та з допомогою українських кредитівок відновили каплицю, яка була в дуже запущеному стані. В літньому сезоні в каплиці відправляються весілля і хрестини серед прекрасної природи. В зимову пору року каплиця на Союзівці не опалюється і тому богослужіння відбуваються в Церкві св. апостолів Петра і Павла.

Під час богослужби співав парафіяльний хор під керівництвом п. Ганни Щепко. Пані Ганна з великим умінням дерегує хором після нездужання проф. Володимира Бакума. Вона обнімає також функції дяка і голови парафії.

Після Божественної Літургії Високопреосвященніший Митрополит Антоній виголосив проповідь в якій звернув увагу на значення відвідування церковних богослужінь і додержування Божих і церковних заповідей членами нашої церкви. Після проповіді Владика вручив п. Ганні Щепко похвальну грамоту, за рекомендацією о. Юрія, за її ретельну працю в парафії. Святкове богослужіння закінчилось многоліттямвладиці і молитвою за Україну.

Святкування завершилися парафіяльною трапезою в під чистим небом на подвір'ї отця настоятеля. Трапезу прикрасив своїм чудовим співом і музикою молодечийансамбль “Коріння”, який складається з парафіяльної родини Щепків-Гамільтон, а саме Роксоляна — скрипка, Зоя - віолончель, Степан - сопілка і Віктор - барабан. Пані Катерина Гаврилюк розповіла присутнім вірші про емігрантів. Ще довго сиділи присутні парафіяни і гості спілкуючись поміж собою і насолоджуючись гарною погодою після днів спеки.

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
Prayer Books
image
Calendar 2021
image
Prayer Book

  

Recent Galleries

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873