Shevchenko Days in Buffalo, NY Area!
Shevchenko Days in Buffalo, NY Area!

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

Shevchenko Days in Buffalo, NY Area!

В неділю 11 березня 2012 р.Б. в Святотроїцькій парафіїї Української православної церкви  Чиктовага, Ню-Йорк настоятелем отцем Юрієм Касьяновим  була відслужена панахида по великому сину українського народу славетному Кобзарю-поету, митцю, полумяному патріоту України - Тарасу Григоровичу Шевченкy. По  закінченні панахиди в приміщенні залі Святотроїцької парафії УПЦ була проведена святкова академія в пам'ять Т. Г.Шевченка.

Академія проводилася під патронатом Українського Конгресового Комітету Америки Бафолівського відділу. На святі були присутні всі Українські релігійні конфесії та громадські організації  з Бафолівської околиці.

На початку академії отець Юрій Касьянов мав слово до всіх присутніх - а прибули всі кому небайдужа доля України,всі хто люблять та шанують творчість великого Кобзаря. Після молитви та благословення почалася святкова академія. Слово взяв церемономейстер  свята  парафіянин Святотроїцької парафії представник  УККА пан Іван Рішко який в своїй промові  згадав про память до Т.Г.Шевченка  та про сьогодення в Україні. Після чого почалася концертна программа -до участі якої залучились дітки Рідньої шоли,музиканти брати Доценки, а також шані танцюристи.  Декламувалися вірші та ставилися цікаві сценки на тему невмиручих творів славного Кобзаря. Бурею оплесків сприймався кожен виступ. Святкова академія пройшла на високому рівні,вже все закінчилось а люди не спішили розходитись, розмовляли загували минули та дякували всім хто залучився до свята.

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873