Богоявлення Господнє!

БОГОЯВЛЕННЯ ГОСПОДНЄ

19 січня 2012 року Божого в Церкві-Пам'ятнику Святого Андрія Первозваного відбулося велике Богослужіння в честь і славу великого дванадесятого свята Богоявлення Господнього. В цей торжественний день Божественну Літургію відслужили Високопреосвященніший Архієпископ Антоній, настоятель святого храму митрофорний протоієрей Юрій Сівко і отець Іван Синевський. Їм прислуговували іподиякони семінарії Святої Софії.

Незважаючи на те, що це велике свято припало серед тижня, церква була повністю заповнена. Літургія проходила під прекрасним співом наших хористів, які змогли в цей день прийти і наповнити наші серця літургійними піснеспівами і колядками.

Під час святої літургії отець Іван виголосив проповідь. В кінці Літургії було Велике Освячення Води, яке відбувалося на середині храму. Діти, які прийшли разом з батьками, щоб посвятити воду в цей святковий день, тримали свічки при освяченні води.

Після завершення Божественної Літургії Архієпископ Антоній проголосив прекрасні слова і привітав всіх парафіян храму Святого Андрія Первозваного з цим великим торжеством Хрещення Господа і Бога Ісуса Христа. Після цього, всі віруючі мали можливість набрати богоявленської води та понести її в свої оселі, щоб окропити житло і місце роботи, а також вживати в міру потреби протягом року. Після набирання Святої Води всі присутні були окроплені та помазані єлеєм.

image
image
image
image

Написав і фотографував семінарист Юрій

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873