Архиєрейський візит на парафію Святого Цілителя Пантелеймона!
Archpastoral Visit to St. Pantelejmon Mission in NY!

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

Архиєрейський візит на парафію Святого Цілителя Пантелеймона!
о. Володимир Зінчишин, настоятель парафії  

Серед  багатьох  надбань  нашого  українського  народу  на  першому  місці   є – духовність. Як з бездонної криниці черпаємо Євангельську Благодатну силу і святість, яка умиротворює серця і укріпляє нас у вірі, що є основою нашого життя.

Саме в такий Благодатний і довгоочікуваний день – недільний  ” Вхід Господній в Єрусалим ( Квітна неділя)“  був зворушливо очікуваний для парафії  Святого  Цілителя  Пантелеймона   в Церкві  Трьох  Святих,  що  на    Avenue P, Brooklyn, NY.

Високопреосвященніший Владика Антоній завітав з Архипастирським візитом і очолив Службу Божу, щоб розділити радість свята неділі ваій.                                                    

Православна паства, прихожани і гості численно зібрались в цей святковий день для щирої молитви, яка надихає нас,  втихомирює  пристрасті в часі посту, умирютворює наші духовні настрої в очікуванні свята Пасхи.

В особливому піднесенні проходила Служба Божа. Євангельська Благовість, немовби,  торкнулася кожного серця і кожної душі. Господь входить в Єрусалим і вигуки  ”Благословен, хто йде в Ім’я  Господнє “. Творець в’їзджає в місто і голоси ”Осанна в Вишніх“. Вічне місто, яке покрило себе славою Входу Господнього, а за кілька днів мороком і страхом, вигуками  ”Розпни його“.

Очікуванна проповідь Владики, де всі присутні старалися не пропустити і запам’ятати кожне слово, заставили задумались і  ще раз осмислити важливість величної події , яка зібрала всіх у Храмі.

Після за амвоної молитви в кінці Служби,  Владика Антоній освятив вербу. Молитовне піднесення, яке відчутне було на протязі всієї  Служби Божої, допомогло уявно відчути себе там в Єрусалимі, немовби, ми стелили одяг і пальмові гілки перед Господом.

З великою вдячністю  Владиці Антонію   про незабутній  приїзд, кожен підходячи до цілування Хреста отримував освячену вербу, висловлюючи щире сподівання, що буде ще багато зустрічей в майбутньому.

Archpastoral Visit to St. Pantelejmon Mission in NY!

Archpastoral Visit to St. Pantelejmon Mission in NY! - 04/17/2011

(6 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2022
Calendar 2022
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873