Постова Мандрівка Парафіями Східньої Єпархії
Lenten Journey in the Parishes of the Eastern Eparchy

Українська Православна Церква США
Відділ зовнішніх стосунків Консисторії
Пресове повідомлення

Постова Мандрівка Парафіями Східньої Єпархії
Іподиякони Василь Пасакас та Андрій Матлак

21-го Березня парафіяни катедри Св. Тройці святкували Божественну Літургію Наперед Освячених Дарів, яку очолили Його Високопреосвященство Архиєпископ Антоній, правлячий архиєрей Східньої єпархії УПЦ США та  Його Преосвященство Владика Даниїл, єпископ 3ахідньої Єпархії УПЦ США у співслужінні священнослужителів деканату Ню Йорку та Ню Джерзі.

Перед початком Літургії з Божої ласки через постриг та покладання рук обох Єпископів наша Свята Церква збагатилася ще двома іподияконами. Семінарист Свято-Софіївської Семінарії Іоан Мазур та вівтарний прислужник парафії Св. Тройці Адріан Мазур були висвячені в чтеці а потім в іподиякони. У своїх настановах нововисвяченим іподияконам lоану та Адріану Владики наголосили, що тепер на них поставлена ще більша відповідальньсть у читанні Святих Писань та слідкуванні за порядком у Церкві Христовій, а обовязком усіх присутніх на цій висвяті від тепер є згадувати нових іподияконів у своїх молитвах. Настоятель храму о. Тодор згадав покійного дідуся обох іподияконів, та яким задоволеним і до певної міри гордим був би дідусь за своїх онуків.

У своїй проповіді Преосвященний Владика Даниїл навчав вірних про ціль та мету нашої духовної мандрівки Великого Посту, котра полягає не тільки в утриманні від їжі, зазначив Єпископ, а також у виконанні добрих християнських вчинків-справ.

Після співу Господньої Молитви "Отче наш", семінаристами Св. Софіївської Семінарії, усі присутні парафіяни та вірні були запрошені самим Господом нашим Ісусом Христом розділити з Ним Святу Євхаристію, яка заміняє нам усяку їжу, та підтримує нас духовно і дає сили в нелегкий час посту, що веде до світлого Христового Воскресіння.

В кінці Літургії Передшеосвячених Дарів усі були запрошені на скромну постову вечерю приготовлену сестрицтвом парафії.

Lenten Journey in the Eastern Eparchy

Lenten Journey in the Eastern Eparchy - 03/21/2011

(4 images)


Share This:< PreviousNext >

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873