В Бенсенвілі на “Маланці”
В Бенсенвілі на “Маланці”

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

В Бенсенвілі на “Маланці”
Ірина Ценглевич, Чикаго
Світлини іподиякона Василя Пасакаса

У ці святкові зимові дні в українському Чикаго відзначали Старий Новий рік, або як ще кажуть у народі – Маланку.

У суботу, 15 січня 2011 p.Б., в чудово прибраному залі парафії св. Трійці зібралось чимало людей, щоб разом у колі єдиної церковної родини зустріти український Новий рік. Програма вечора була надзвичайно цікавою. До нас завітали вельмишановні гості – преосвященний владика Даниїл, президент українсько-американської каси “Самопоміч” п.Богдан Ватраль, член ради директорів кредитівки п. Роман Яцковський та інші. Владика Даниїл поблагословив трапезу і побажав присутнім здоров’я, миру, злагоди у новому році, а діткам подарував освячені образи на пам’ять.

Гучними оплесками зустріли п.Богдана Ватраля, який привітав усіх зі святами і побажав церкві та громаді процвітання та многії літа і додав щедрий грошовий дарунок, а присутні в свою чергу подарували дирекції та усім членам кредитівки “Самопоміч” гарну коляду.

Забава продовжувалася до самого ранку. Гурт Ігора Хитрого “Дзвони” та соліст Роман Сидорук звеселяли усіх своїми піснями, а діти суботньої школи українознавства, що працює при парафії св.Трійці подарували різдвяний вертеп та декілька танцювальних номерів під керівництвом хореографа п. Тараса Петрика. Сестриці парафії пригостили усіх смачними українськими стравами, а братчики – шашликом.

Свято вдалося на славу і в цьому велика заслуга настоятеля храму о.Богдана Калинюка, парафіяльної ради і звичайно усіх добровольців. Так тримати! З Новим Роком!

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2021
Calendar 2021
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873