Різдвяні святкування у парафії Cвятої Тройці в м. Бенсенвіл, IЛ!
Різдвяні святкування в м. Бенсенвіл, IЛ!

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

Різдвяні святкування у парафії Cвятої Тройці в м. Бенсенвіл, IЛ!
Ірина Ценглевич, Чикаго
Світлини іподиякона Василя Пасакаса

У неділю, 9 січня, в церкві святої Тройці в м. Бенсенвіл, IЛ панувала святкова атмосфера. В цей день преосвященний владика Даниїл служив архієрейську службу Божу. Церква була переповнена. Дорослі і діти з нетерпінням чекали на проповідь Владики, бо знали, що почують багато цікавого і повчального. Для кожного знайшлося добре слово чи щира посмішка…. Цього разу владика Даниїл розповідав про сутність Різдвяних свят: “Різдво Христове – це не тільки колядки чи дванадцять страв на столі…. Найбільша святість – це народження Ісуса Христа, який приніс на нашу грішну землю добро, мир і безмежну любов….”

Владика поділився своїми враженнями про нещодавню поїздку до України, зокрема, про відвідини дитячих будинків, якими опікується УПЦ в CШA. Зі сльозами слухали розповідь про те, скільки радості було в очах знедолених і хворих дітей, коли вони отримали різдвяні подарунки та найбільшим щастям для них була людська увага і любов – саме те, чого неможливо придбати навіть за великі гроші. Погодьтеся, іноді нам усім бракує такої риси характеру, як самопожертва…. Але насправді це ж просто – робити добро, не чекаючи подяки і слави. Усе в житті рано чи пізно повертається… Якщо не до нас, то можливо – до наших дітей… Тому наш людський обов’язок залишити після себе щось добре і світле на цій землі в спадщину для майбутніх поколінь.

Після служби Божої усіх чекав смачний обід і, звичайно, – святкова програма, прикрасою якої став різдвяний “вертеп”, який підготували учні школи українознавства, що працює при парафії св.. Трійці. Близько 30 осіб приймали участь в цьому театралізованому дійстві. Велика подяка директору школи п.Таїсії Ампульській–Коломиєць, художньому керівникові – п.Марії Гірчак, батькам, учителям і, звичайно, самим дітям. Настоятель храму о.Богдан Калинюк, братство, сестринство, парафіяльна рада – це люди, завдяки яким церква св.Тройці живе і процвітає.

Особливим дарунком для всіх присутніх був концерт “Різдвяні колядки”, який підготував славний хор під чуйним керівництвом диригентів п. Тараса Руденка та п. Андрія Карасейчука, а також директора хору – п. Галини Карасейчук. Церковний хор – це перлина нашої парафії. З кожним днем кількість хористів збільшується. Особливо приємно бачити юні обличчя. Діти співають хвалу Господу – хіба це не є справжнє щастя?! Адже саме на наших дітей покладається відповідальність і надія на продовження славних традицій великого українського народу в діаспорі.

Нехай в ці святкові дні Господь благословляє українців у всьому світі на здоров’я, мир, злагоду, взаєморозуміння і любов один до одного. Веселих свят!!!

«Час і Події»

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2022
Calendar 2022
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873