Різдвяні святкування у парафії Cвятої Тройці в м. Бенсенвіл, IЛ!
Різдвяні святкування в м. Бенсенвіл, IЛ!

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

Різдвяні святкування у парафії Cвятої Тройці в м. Бенсенвіл, IЛ!
Ірина Ценглевич, Чикаго
Світлини іподиякона Василя Пасакаса

У неділю, 9 січня, в церкві святої Тройці в м. Бенсенвіл, IЛ панувала святкова атмосфера. В цей день преосвященний владика Даниїл служив архієрейську службу Божу. Церква була переповнена. Дорослі і діти з нетерпінням чекали на проповідь Владики, бо знали, що почують багато цікавого і повчального. Для кожного знайшлося добре слово чи щира посмішка…. Цього разу владика Даниїл розповідав про сутність Різдвяних свят: “Різдво Христове – це не тільки колядки чи дванадцять страв на столі…. Найбільша святість – це народження Ісуса Христа, який приніс на нашу грішну землю добро, мир і безмежну любов….”

Владика поділився своїми враженнями про нещодавню поїздку до України, зокрема, про відвідини дитячих будинків, якими опікується УПЦ в CШA. Зі сльозами слухали розповідь про те, скільки радості було в очах знедолених і хворих дітей, коли вони отримали різдвяні подарунки та найбільшим щастям для них була людська увага і любов – саме те, чого неможливо придбати навіть за великі гроші. Погодьтеся, іноді нам усім бракує такої риси характеру, як самопожертва…. Але насправді це ж просто – робити добро, не чекаючи подяки і слави. Усе в житті рано чи пізно повертається… Якщо не до нас, то можливо – до наших дітей… Тому наш людський обов’язок залишити після себе щось добре і світле на цій землі в спадщину для майбутніх поколінь.

Після служби Божої усіх чекав смачний обід і, звичайно, – святкова програма, прикрасою якої став різдвяний “вертеп”, який підготували учні школи українознавства, що працює при парафії св.. Трійці. Близько 30 осіб приймали участь в цьому театралізованому дійстві. Велика подяка директору школи п.Таїсії Ампульській–Коломиєць, художньому керівникові – п.Марії Гірчак, батькам, учителям і, звичайно, самим дітям. Настоятель храму о.Богдан Калинюк, братство, сестринство, парафіяльна рада – це люди, завдяки яким церква св.Тройці живе і процвітає.

Особливим дарунком для всіх присутніх був концерт “Різдвяні колядки”, який підготував славний хор під чуйним керівництвом диригентів п. Тараса Руденка та п. Андрія Карасейчука, а також директора хору – п. Галини Карасейчук. Церковний хор – це перлина нашої парафії. З кожним днем кількість хористів збільшується. Особливо приємно бачити юні обличчя. Діти співають хвалу Господу – хіба це не є справжнє щастя?! Адже саме на наших дітей покладається відповідальність і надія на продовження славних традицій великого українського народу в діаспорі.

Нехай в ці святкові дні Господь благословляє українців у всьому світі на здоров’я, мир, злагоду, взаєморозуміння і любов один до одного. Веселих свят!!!

«Час і Події»

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

Prayer Books
Calendar 2020
Prayer Book

  

Recent Galleries

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873