На фестивалі парафії Української Православної Церкви Преcвятої Тройці!
На фестивалі парафії Преcвятої Тройці!

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

На фестивалі парафії Української Православної Церкви Преcвятої Тройці!

У неділю до міста Бенсенвіл з’їхалося багато українців. В цей день парафіяни Української Православної Церкви Преcвятої Тройці проводили щорічний фестиваль. Розпочалося свято Cлужбою Божою, а позатим усі попрямували на подвір’я. Тут мали змогу почастуватися смачними українськими стравами, послухати гарну музику та й просто поспілкуватися з друзями та родичами.

Зі словом привіту звернувся до присутніх настоятель храму о. Богдан Калинюк. Він подякував організаторам, зокрема голові парафії Юрію Демченку, заступнику Володимиру Ковалю, диригентам церковного хору Тарасу Руденку та Андрієві Карасейчуку, директорові хору Галі Карасейчук, парафіяльним братству (голова Юрій Луковський) та сестрицтву (голова Лариса Дяк), директору Школи Українознавства Таїсії Ампульській та іншим за самовіддану працю на благо парафії.

Особливим проявом дбайливого ставлення до потреб української громади був візит представників Українсько-Американської Кредитівки “Самопоміч” – голови Ради директорів Михайла Коса з дружиною, президента Богдана Ватраля з дружиною та члена ради директорів Христі Козій. Так уже традиційно повелося – “Самопоміч” завжди приходить з приємними несподіванками. З привітанням виступив Михайдо Кос і вручив щедрий грошовий даток, а пан Ватраль передав для парафії від каси кольоровий телевізор. Почесна місія випала Христі Козій: вона вручила переможцям лотереї виграші – комп’ютер та грошові сертифікати. Для молодої парафії ця фінансова підтримка є сьогодні надзвичайно важливою. Сердечна вам подяка.

Виявом братерської любові став візит протоієрея о. Петерима, настоятеля церкви св. Покрови, а також голови 31 відділу ООЧСУ м. Палатайн Романа Головка.

Особливою прикрасою фестивалю була концертино-розважальна програма. Сюди завітали відомі у Чикаго музичні колективи та співаки: сестри Мальгівські з Богданом Бухваком, Ігор Кравець та Наталія Кісіль, гурт “Черемшина”, тріо “Калина”, Ярослав Боднар, Адріана Попович, Роман Сидорук, Анатолій Путренко, Михайло Лемчишин, Михайло Колода і, звичайно, вірні друзі парафії гурт “Ясени” під керівництвом Ігора Хитрого.

Цікавою несподіванкою стали показові спортивні виступи чемпіонів з дзюдо Сергія Кулішова та Джі-джі.

Гордістю парафії є дитячий гурт “Калина” під керівництвом Таїсії Ампульської-Коломиєць, який активно працює при школі українознавства. Директор школи та учительський колектив прикладають багато зусиль для процвітання школи, адже саме діти – це майбутнє парафії. Особливу подяку висловлюємо Христі Попович за участь у підготовці концертної програми.

Гарною несподіванкою було привітання з Днем народження для пані добродійки Марії Калинюк.

Але найбільше задоволення в цей день отримали наші діти, адже на них чекали спортивні ігри та цікаві розваги. Почнемо з найбільшої несподіванки, яку приготували пожежники м. Бенсенвіл. В умовах недільної спеки освіжаючі струмені води зі справжніх пожежних шлангів були для розпашілих дітлахів справжнім щастям. Навіть деякі дорослі вирішили згадати молодість і занурились на мить у приємну прохолоду, дарма що потім прийшлось ходити в мокрому одязі.

На дітей також чекали гарні іграшкові подарунки. А для о. Богдана найбільшою нагородою був щасливий дитячий сміх та усмішки.

І на завершення дозвольте ще раз подякувати організаторам фестивалю, настоятелю о. Богдану Калинюку з родиною, почесним гостям – генеральному спонсору кредитівці “Самопоміч”, шановним господиням за смачні обіди та усім тим людям, які, не чекаючи подяки чи похвали, завжди з радістю присвячують свій час розвиткові молодої парафії. Велике спасибі усім артистам за їх чудові виступи та добре християнське серце.

Душа радіє, коли бачиш нашу українську громаду тут в Америці такою дружньою та згуртованою. Хай Господь нам допомагає!

Ірина Ценглевич, Чикаго. Спеціально для “Час і Події”

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873