Javascript Menu by Deluxe-Menu.com

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIO
NS
PRESS RELEASE

«Христос Рождається! Славімо його!»
Ірина Ценглевич, Чикаго

Саме такими словами вітали один одного парафіяни церкви Пресвятої Тройці, що у місті Бенсенвіл, у ці святкові дні. Для новоствореної парафії це - перше Різдво в новій церкві. Скрізь панувала атмосфера миру і добра. Кожен почувався в колі друзів і родини, як у рідній домівці. Адже все довкола, починаючи від маленьких вишиваних подушечок, якими прикрасили ялинку, рушників і квітів, було зроблено руками самих парафіян і прихожан. Милував око новий іконостас - краса і гордість церкви, побудову якого розпочали парафіяни, вкладаючи не тільки свою працю й чималі кошти, але й найцінніше - душу і серце.

В приміщенні та на подвір'ї частенько можна побачити з лопатою чи молотком в руках самого настоятеля храму отця-протоієрея Богдана Калинюка, а також його синів Михайла та Богданка. І це не дивно, бо улюблений вислів о. Богдана «Хто, як не ми!» став свого роду гаслом-закликом для багатьох, особливо новоприбулих емігрантів. Пліч-о-пліч трудяться молоді і старші, які вже мають чималий досвід. Адже саме вони, старша еміграція українців, збудували церкви і школи, фінансові установи, культурні центри. Тож тепер - наша черга.

Особливим для всіх видався день 8 січня. До Божого храму завітав Високопреосвященний Владика Даниїл і відправив Архиєрейську Службу Божу. Після змістовної проповіді Владики Даниїла хотілося зробити щось добре, забути про всі роздори і чвари, подивитись на світ іншими очима. Усіх переповняло почуття християнської любові один до одного, і найперше - любові до Бога. Адже саме в цьому і є сутність Різдва Христового: народився Ісус, прийшов у цей світ, щоб спасти нас, грішних; приніс із собою Віру, Надію, Любов.

В неділю, 10 січня, відомий у Чикаго та околицях славний церковний хор під керівництвом Тараса Руденка та Андрія Карасейчука порадував усіх чудовим співом, прославляючи Господа у Різдвяних колядках та щедрівках.

І на закінчення, від імені настоятеля церкви Пресвятої Тройці о. Богдана Калинюка з родиною, парафіяльної ради та всіх парафіян і прихожан вітаю українську громаду з Різдвяними святами та Новим Роком.

Світлини Петра Ковтуна.
«Час і Події»

Share This:< PreviousNext >
Strategic Plan

   UOW Archive            UOL Archive

 Prayer Books              Green Prayer Book
 
     
 

Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495;
South Bound Brook, NJ 08880
732-356-0090 (Phone) / 732-356-5556 (Fax)

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue; Somerset, NJ 08873

Email:
consistory@uocofusa.org
webmaster@uocofusa.org 

   News
 Announcements
 All
 
 

Powered by Orthodox Web Solutions