Владикa єпископ Даниїл взяв участь в зустрічі Президента України Віктора Ющенко із представниками української громади США в Нью-Йорку!

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

Владикa єпископ Даниїл взяв участь в зустрічі Президента України Віктора Ющенко із представниками української громади США в Нью-Йорку!

22 вересня 2009 року Преосвященний єпископ Даниїл, правлячий архиєрей Західної єпархії Української Православної Церкви в США, представляючи голову Консисторії Української Православної Церкви в США владику архиєпископа Антонія, у супроводі о. Володимира Штеляка,  о. Віктора Вронського з  дружиною,  о. Юрія Базилевського з  дружиною,  о. Iвана Лишика з  дружиною та семiнариста  Василя Довгана взяв участь в зустрічі Президента України Віктора Ющенко із представниками української громади США в Нью-Йорку. У зустрічі взяла участь дружина Президента пані Катерина Ющенко.

Під час зустрічі Глава держави ознайомив представників громади з сучасними внутрішньополітичними процесами в Україні, а також поінформував про внесені ним до Верховної Ради ініціативи щодо конституційних змін.

Президент відзначив важливу роль української громади США у відстоюванні інтересів України. Він подякував українській спільноті Америки за допомогу Україні в її національній розбудові, за їхню державницьку позицію у важливих для України питаннях.

Президент підкреслив, що напередодні президентських виборів українське суспільство знову знаходиться на переломному моменті своєї історії. Він наголосив, що як Президент гарантує, що вибори пройдуть у повній відповідності до світових демократичних стандартів. Наприкінці зустрічі Президент вручив державні нагороди України видатним представникам української громади США.

Зустріч Президента України і пані К.Ющенко з представниками української громади США відбулася в приміщенні Українського музею Нью-Йорка. Перед її початком Віктор і Катерина Ющенки також оглянули експозицію виставки українського художника і скульптора Ігоря Гречаника.


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873