Візит Владики Даниїла до Української Православної Церкви Святої Трійці м. Сіетл!

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

Візит Владики Даниїла до Української Православної Церкви Святої Трійці м. Сіетл!

„І іншим містам Я повинен звіщати Добру Новину про Боже Царство, бо на те мене послано“ (Лк. 4:43)

6 вересня для парафіян та прихожан Української Православної Церкви Святої Трійці м. Сіетл був особливим днем. Чекали важливого гостя - єпископа Української Православної Церкви у США  Владику Даниїла і семінаристів Івана та Андрія. У вересневу неділю  2009 року, незважаючи на дощ, в церкву з'їхалась численна громада.

За українською традицією, хлібом – сіллю, квітами та словами привіту зустрічали дорогого гостя настоятель о. Іван Петрущак, голова парафіяльної управи, миряни.

Надзвичайно важливим був цей день і для засновників нашої церкви, перших її членів Марії Шевченко, Михайла Сасинюка, Софії та Івана Дикунів. Адже саме вони, більш як пів століття тому, зібрались на своє перше богослуження.

Скільки було думок, побоювань, пропозицій, чекання чогось незвичного. Перші ж слова Владики Даниїла, його звернення до людей, заполонили душі та серця. І подальше спілкування з Владикою Даниїлом не змінило тих перших вражень.

Після привітання урочисто пройшла Свята Літургія,  яку відправили Владика Даниїл та отець  Іван. З піднесеним настроєм співали хористи, неповторно та велично звучав голос Владики, який, своєю проповіддю про Виногрядаря, його Сина, дав живої води тим зернятам, які на протязі семи років сіє в наших серцях отець Іван: пізнавати Христові істини,  приносити віру там, де відчай і невір'я, гріти теплом та любов'ю там, де панує зло і ненависть.

Слухаючи проповідь Владики Даниїла, серця людей наповнювалися радістю, миром та любов'ю, а вуста шепотіли: „Господи, прости, прости...“

Після Святої Літургії відбувся урочистий обід. Щира подяка всім, хто доклав своїх зусиль для організації зустрічі, допоміг створити затишну атмосферу для спілкування. Всі були зворушені до глибини душі  коли Владика Даниїл розповів про сиротинські будинки в Україні, про ту добру справу , яку він робить для сиріт інвалідів. Бо милосердя, це любов, що ніколи не шукає вигоди, а тільки любить.  Серед людей було чути шепіт: „Воістину добре діло робить.“ Тож будьте благословенні, Владико, бо ваша місія свята.

Щирістя та ласкою звучали слова Владики Даниїла  до присутніх. І для малої дитини, молодої чи літної людини у нього знайшлося  тепле слово чи гарна порада.

Від щирого серця,
Простими словами
Почав розмовляти
Владика із нами
     
Нам очі сіяли
Душа молоділа
Бо Слово Владики
Серця звеселило

Після цієї зустрічі хочеться працювати над своїм внутрішнім світом. Це значить преобразити своє серце, свої помисли, свій дух у світлу енергію любові.

І ще раз хочеться сказати: „Господи,  дякую Тобі за таких людей, за їх серця, за повчальну проповідь, за доброту, бо душі стає так тепло, тепло, наче у раю.“

Швидко закінчився візит Владики Даниїла, та спогади  про спілкування зі своїм духовним вчителем надовго залишаться у пам'яті тих, хто особисто бачив та чув Його Преосвященство.

Сподіваємось, що ще не раз ми зможемо побачити Владику Даниїла серед наших парафіян і почути Боже Слово з його вуст.

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873