ЩЕ ОДИН ПРОМІНЧИК ЛЮБОВІ ДО ВСЕВИШНЬОГО!

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

ЩЕ ОДИН ПРОМІНЧИК ЛЮБОВІ ДО ВСЕВИШНЬОГО!

Пропустивши сонячний промінь через тригранний шматок скла (призму), отримаємо три кольори: синій, жовтий і червоний. Чим у білому світлі сонця є трибарвне світло, тим є три Божі особи в однім Божім Єстві. Під час хрещення Ісуса Христа явилися усі три особи: Бог-Отець через голос з неба, Бог-Син через хрещення, і Бог-Дух Святий у вигляді голуба (Мат. З, 16).

У неділю, 30 серпня, погода видалася погожою, як і святочний настрій у парафіян Української Православної церкви Пресвятої Трійці, що у місті Бенсенвіл. Зустрічали високоповажного гостя владику Даниїла – правлячого архиєрея Західної єпархії Української Православної Церкви в США. В цей день усе було по-особливому: Архиєрейська Служба Божа, чудовий спів церковного хору (диригенти: Тарас Руденко та Андрій Карасейчук), атмосфера добра і любові до ближнього – це залишиться в нашій пам’яті назавжди.  Під час проповіді владика Даниїл звернувся до присутніх зі словами, які зачепили серце кожного. Із сльозами на очах слухали розповідь про Україну, де він перебував із місією допомоги сиротинцям та будинкам престарілих. У словах єпископа відчувалися співчуття і любов до обділених долею людей. Все це  спонукало нас замислитись над змістом свого життя. Відтак парафія також долучилась до цієї шляхетної справи – допомоги сиротинцям в Україні, передавши свій внесок..

Після закінчення Святої Літургії кожному парафіянину кортіло ближче познайомитись з владикою Даниїлом, поспілкуватись, поділитись своїми враженнями. За святковим столом, що було накрито просто неба, чувся щасливий сміх дітвори, лунала вкраїнська музика.

На свято завітали духовні священнослужителі з інших парафій: отці-архимандрити Іван Кротець та Панкратій, священики Андрій Шельвах, Тарас Науменко, Тарас Максимців, Микола Федюк, Олексій Кастерук, Богдан Налисник, протодиякон Микола Деліндорф, диякон Андрій.

Серед гостей були і Генеральний консул України в Чикаго Костянтин Кудрик з дружиною. Тепло присутні зустріли Українсько-Американської Федеральної Кредитної Спілки «Самопоміч» Богдана Ватраля, який привітав релігійну громаду і вручив дарунок від кредитівки для розвитку молодої парафії.

Учні Школи українознавства та учасники танцювального гуртка під керівництвом Таїси Коломієць–Ампульської і Христі Попович підготували цікаву музичну програму. Та найщасливішою людиною в цей день був настоятель храму о. Богдан Калинюк. Здійснилась його заповітна мрія про служіння Господеві у церкву, де пануватиме мир і злагода, українські мова, культура і традиції, де на першому місці буде безмежна любов до Всевишнього і турбота про ближнього, бо Церква – це Бог, а Бог – це Любов...

До речі, владику Даниїла також чекав приємний сюрприз: дітки подарували  картку зі своїми побажаннями. Очі єпископа світились від щастя. Це був правдивий вияв християнської любові.

Насамкінець кортить подякувати за старання у проведенні свята голові парафії Юрію Демченку, сестринству, братству і усім, хто допоміг зробити цей день особливим.

Ірина ЦЕНГЛЕВИЧ,
«Українське Слово»

Share This:< PreviousNext >

Strategic Plan

Prayer Books
Calendar 2020
Prayer Book

  

Recent Galleries

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873