Parish Feast Day Celebration in Brooklyn, NY - Святкування в Брукліні, Ню Йорку із Митрополитом Антонієм та Архієпископом Даниїлом.
Parish Feast Day Celebration in Brooklyn, NY

Parish Feast Day Celebration in Brooklyn, NY

Святкування в Брукліні - Ню Йорку із Митрополитом Антонієм та Архієпископом Даниїлом

13 серпня 2017р. Божого, в Українській Православній Парафії св. Пантелеймона в Брукліні відбулося святкове богослужіння з нагоди храмового свята. Урочисте богослужіння очолили предстоятель УПЦ США Високопреосвященніший Митрополит Антоній та Голова Консисторії Високопреосвященніший Архієпископ Даниїл у співслужінні настоятеля храму о. Миколи Филика та місцевого духовенства.

Під час храмового свята християни, які прийшли цього дня до храму, просили у великомученика зцілення: «Зціли нас, святий Пантелеймоне, цілителю милосердний і велелюбний лікарю! Будь нам у печалях утішителем, у недугах прелютих лікарем, у напастях покровителем, для хворих очей прозріння подателем, дітям хво­рим помічником... Усе в нас нездужає: і душа наша вся зі всіма її силами і здібностями, і тіло наше...» - особливо ревно просили цього дня під час служби Божої вірні парафії Святого Пантелеймона-цілителя Української православної церкви США, що знайшла свій прихисток під дахом Грецької православної церкви Трьох Святителів у нью-йоркському Брукліні.

Божественна Літургія проходила своїм належним чином. У своїй проповіді Владика Даниїл пояснив уривок з євангелії, яке читалося у 10-ту неділю після Зіслання Святого Духа. Навів багато прикладів, яка повинна бути тверда наша віра.

Після Літургії був звершений чин молебню перед іконою св. Великомученика Пантелеймона, яку освятили минулого року для шанування у цій парафії. Прикладаючись до ікони, яка є окрасою та заступництвом усіх парафіян та прихожан, які просять здоров'я та зцілення у свого заступника. Бо як ми знаємо св. Пантелеймон за свого життя був знатним лікарем, котрий через могутню віру, зумів навіть воскресити хлопчика, після смерті від укусу змії. Також вже будучи охрещеним завжди допомагав та лікував ув'язнених християн, за що був підданий тортурам та помер мученицькою смертю. Святий заступник і досі залишається  безвідплатним цілителем вірних та потребуючих у душевній чи тілесній недузі. І є чудовим прикладом християнського життя та твердої віри для кожного з нас.

Також були освячені нові хоругви, які пожертвували на храм парафіяни, щоб прикрасити свій величавий храм.

По завершенні молебню із словом подяки до архієреїв від себе особисто, церковної управи та усіх парафіян звернувся настоятель храму о. Микола за те, що завжди Владики відкликуються на запрошення громади відвідати двічі на рік та поблагословити парафію на її подальше процвітання і утвердження, бо до недавна громада св. Пантелеймона ще називалася і була місійною парафією, а зараз уже як повноцінна парафія УПЦ США.

На завершення свята присутні були запрошені на святковий обід з українською музикою та танцями, і веселим та святковим настроєм. Цього року, як і торік, українців з храмовим празником сердечно привітав настоятель грецької громади, отець Юджин Папас, який узяв участь святковій трапезі. Під час обіду парафіяни ще раз сердечно привітали високоповажних духовних гостей, подарували їм поетичні та пісенні привіти.

Parish Feast Day Celebration in Brookly, NY

Parish Feast Day Celebration in Brookly, NY - 08/15/2017

Text by Fr. Vasyl Shak - Photos by Subdeacon Volodymyr Yavorskyi

(34 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873