Звернення Митрополита Антонія
/ 20th Regular Sobor / Звернення Митрополита Антонія

Звернення
Митрополита Антонія

28 червня 2013 р.Б.

 

КОМУ: ВСІМ СВЯЩЕНИКАМ І ПАРАФІЯМ — УПЦ США

 

ТЕМА: ІНФОРМАЦІЯ ПРО СОБОР І РЕЄСТРАЦІЙНІ АНКЕТИ

 

“ЧИ Я СТОРОЖ БРАТА СВОГО?” (Бут. 4:9)

 

Я хочу повідомити вас про те, що запланований 20-ий Собор нашої церкви вже наближається. 15 жовтня 2013 року відбудуться збори Ради Митрополії, а на наступний день, 16 жовтня відбудеться Конференція Духовенства. Реєстрація делегатів, заступників делегатів та гостей буде проводитись у середу ввечері, 16 жовтня. Собор розпочнеться Божественною Літургією у четвер 17 жовтня о 7 годині ранку у Свято-Андріївській церкві-пам'ятнику, після літургії та сніданку буде відкриття Собору. Ви отримаєте розпорядок Собору у наступному випуску журналу Українського Православного Слова. Розпорядок Собору буде також висланий поштою всім делегатам які зареєструвалися до 15 вересня.

 

Документи, які містяться у цьому пакеті:

  1. Інформація про Собор — хто може бути присутнім на соборі, вибір делегатів, реєстрація з датами і інформація про готель (Holiday Inn на Davidson Avenue) із датами і резерваціями.

  1. Анкети реєстрації і посвідчення:

    1. Посвідчення мирян делегатів

    2. Посвідчення духовенства

 

Наступні листи прийдуть з необхідною інформацією про Собор. Оновлена інформація буде також опублікована в Українському Православному Слові і на нашій інтернет сторінці www.uocofusa.org.

Пам'ятайте, що коли відсилаєте свою анкету посвідчення то вона повинна бути разом із повною оплатою. Анкети і оплата мусять прийти до Консисторії не пізніше 15 вересня 2013 року.

Всі члени перед-соборної комісії, консисторії та працівники консисторії чекають на зустріч зі всіма зареєстрованими гостями 20-го Собору. Нехай Бог благословить вас усіх під час підготовки до цього зібрання з братами і сестрами у Христі, щоб обговорити надзвичайно важливі питання у житті нашої Святої Української Православної Церкви США.

 

З незмінною до вас любов’ю у Христі,

 + Антоній

Милістю Божою, Митрополит

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873